سری فیلم‌های Planet of the Apes احتمالا ریبوت خواهد شد

دیزنی به فکر یک شروع دوباره برای این فرنچایز افتاده است

ریبوت فیلم‌های Planet of the Apes

طبق ادعای سایت DiscussingFilm نسخه‌ی جدید از سری فیلم‌های Planet of the Apes حکم یک ریبوت را برای این فرنچایز خواهد داشت.

سایت DisscussingFilm به نقل از منابع خود ادعا کرده است که قسمت جدید این فرنچایز ارتباطی به قسمت‌های قبل نخواهد داشت و یک ریبوت خواهد بود. حقوق این فرنچایز در اختیار شرکت فاکس قرن بیستم است که خود حالا زیرمجموعه‌ی شرکت دیزنی به حساب می‌آید، در نتیجه اتخاذ تصمیم ریبوت با توجه به سیاست‌های دیزنی در سال‌های گذشته اتفاق چندان عجیبی نیست.

نویسندگی و کارگردانی این قسمت جدید را Wes Ball بر عهده دارد که به خاطر کارگردانی سه‌گانه‌ی Maze Runner به شهرت قابل توجهی رسیده است. او قبلا عنوان کرد که کارگردانی این فیلم را نمی‌پذیرد، مگر مطمئن شود که می‌تواند موفقیت فیلم‌های قبلی را ادامه دهد.

فرنچایز Planet of the Apes قدمتی طولانی و پنجاه ساله دارد؛ این فرنچایز در ابتدا با یک رمان فرانسوی در سال ۱۹۶۳ میلادی خلق شد که منبع اقتباسی برای اولین فیلم سینمایی در سال ۱۹۶۸ بود؛ اثری که چه نزد منتقدان و چه نزد مخاطبان مورد استقبال قرار گرفت و همین موفقیت، منجر به ساخت چهار ادامه برای آن شد. این فرنچایز طی نیم قرن گسترش یافت و فیلم‌های بیشتر، سریال تلویزیونی، کمیک و محصولات دیگری بر اساس آن خلق گردید که آخرین‌ آثار مهم، سه‌گانه‌ی ریبوتی‌ست که در سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۷ روی پرده‌ی سینماها رفت.

این احتمال وجود دارد که قسمت جدید، با پنج قسمت اصلی در ارتباط باشد و در واقع اولین نسخه‌ی تاریخ سری فیلم‌های Planet of the Apes را ریبوت کند. طبق ادعای منابع فیلمبرداری این اثر در سال جاری میلادی آغاز و در سال ۲۰۲۲ میلادی اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا