برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

نقدهای فیلم Kingdom of the Planet of the Apes منتشر شدند؛ جانشین بر حق!

اکران عمومی بزودی آغاز می‌شود

نقدهای فیلم Kingdom of the Planet of the Apes منتشر شدند؛ جانشین بر حق! ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ سینما کپی لینک

در حالی که تنها چند روز با اکران فاصله داریم، نقدهای فیلم Kingdom of the Planet of the Apes در فضای مجازی منتشر شدند.

دهمین فیلم مجموعه سیاره میمون‌ها (Planet of the Apes) ساخته شده و طی روزهای آتی با نام Kingdom of the Planet of the Apes اکران می‌شود. این اثر دنباله‌ای مستقل برای War for the Planet of the Apes به شمار می‌رود که حدوداً ۷ سال پیش روی پرده نقره‌ای آمده بود. به بیان دقیقتر، شامل شخصیت‌های کاملاً جدیدی شده و نباید انتظار تجدید دیدار با سزار یا دیگر نام‌های آشنا را داشت.

در فاصله چند روز به اکران گسترده، نقدهای فیلم Kingdom of the Planet of the Apes در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده‌اند. این نقدها در واقع نظرات برخی از کارشناسان و مخاطبان هستند که موفق شدند در مراسم فرش قرمز شرکت کنند. با توجه به گفته‌های آنان، بنظر می‌رسد جدیدترین دست پخت وس بال (Wes Ball) مطابق انتظارات ظاهر شده و توانسته در حد و اندازه قسمت‌های پیشین ظاهر شود:

Ian Sandwell:

Kingdom of the Planet of the Apes ادامه‌ای قدرتمند برای مجموعه است. مدتی زمان می‌برد تا روی پاهای خودش بایستد [جذابیت پیدا کند] اما یک سوم میانی‌ای مجذوب کننده و یک سوم پایانی‌ای هیجان انگیز را شاهد هستیم. برای تماشای ادامه داستان پس از چنین پایان جالبی هیجان زده هستم.

Dorian Parks:

از طرفداران پروپاقرص سه گانه قبلی سیاره میمون‌ها بودم و می‌توانم بگویم Kingdom of the Planet of the Apes را کاملاً دوست داشتم. این فیلم بار دیگر ثابت می‌کند سیاره میمون‌ها یکی از قدرتمندترین فرنچایزها است.

Caitlin Tyrrell:

وس بال گزینه‌ای برای ساخت Kingdom of the Planet of the Apes بود؛ داستانی جذاب با شخصیت‌هایی پیچیده، جلوه‌های بصری خیره کننده و دیالوگ‌هایی درخشان که آن را به قسمت‌های پیشین مرتبط می‌کنند. نوآ، مِی و پراکسیموس سزار شخصیت‌هایی فوق العاده هستند.

Daniel Howat:

Kingdom of the Planet of the Apes را می‌توان جانشینی برحق برای تاج و تخت دانست. پرشی به آینده جهان که سریعاً مرا به خودش جذب کرد. این فیلم یک اکشن ماجراجوییِ واقعاً هیجان انگیز بوده که از لحاظ مقیاس شاید حتی بزرگتر از فیلم‌های پیشین باشد اما از لحاظ برانگیختن احساسات مشابه عمل می‌کند.

Kevin Polowy:

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes را دوست داشتم. آیا به اندازه فیلم‌های مت ریوز (Matt Reeves) خوب بود؟ نمی‌دانم اما فیلم شگفت انگیزی است. همانطور که وس بال قول داده بود، «آپوکالیپتو با میمون‌ها» است [آپوکالیپتو نام یکی از فیلم‌های مل گیبسون است]. جذاب و احساسی است.

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes یا همان سیاره میمون‌ها 4 از تاریخ ۲۱ اردیبهشت (مصادف با ۱۰ می) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments