برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر نهایی سیاره میمون‌ها 4 از اثری حماسی خبر می‌دهد

این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان دارد

تماشا کنید: تریلر نهایی سیاره میمون‌ها 4 از اثری حماسی خبر می‌دهد ۱ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ تریلر (سینمایی) کپی لینک

در فاصله چند روز به آغاز اکران سراسری، تریلر نهایی سیاره میمون‌ها 4 در فضای مجازی منتشر شده و اطلاعات مهمی را از شخصیت اصلی شامل می‌شود.

پس از اینکه War for the Planet of the Apes در سال ۲۰۱۷ میلادی اکران شد، تقریباً همه کارشناسان و طرفداران به اطمینان رسیده بودند که مجموعه جدید به انتها رسیده است. از همین رو، پیش بینی می‌شد فیلم بعدی یک ریبوت باشد تا داستانی کاملاً تازه را روایت کند. با گذشت چند سال، فیلم Kingdom of the Planet of the Apes معرفی شد اما برخلاف انتظار یک سافت ریبوت است.

سه قرن از اتفاقات فیلم War for the Planet of the Apes گذشته و انسان‌ها به زندگی بدوی روی آورده‌اند. در مقابل، میمون‌ها با گذشت زمان پیشرفته و متمدن‌تر از قبل شده‌اند. در چنین شرایطی، یک میمون قدرتمند به نام پراکسیموس قصد دارد تمامی جوامع میمون‌ها را تحت کنترل خود درآورد. او برخلاف سزار علاقه‌ای به انسان‌ها نداشته و نمی‌خواهد زندگی مسالمت آمیزی در کنارشان داشته باشد.

تریلر نهایی سیاره میمون‌ها 4 ساعاتی قبل در کانال یوتیوب استودیو قرن بیستم قرار گرفت. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و اطلاعات مهمی را در خود جای داده است. پیش از این می‌دانستیم شخصیت اصلی داستان یک میمون به نام نوا است اما نمی‌دانستیم چرا طرف انسان‌ها ایستاده و به دشمنی با پراکسیموس می‌پردازد. با توجه به تریلر، پراکسیموس و افرادش به قبیله نوا حمله کرده و حمام خون راه انداختند. به همین دلیل، نمی‌خواهد زیر پرچمش باشد.

تریلر نهایی سیاره میمون‌ها 4 بار دیگر روی یک شخصیت انسانی به نام مِی تاکید دارد. طبق ویدیو، او برخلاف دیگر انسان‌ها از هوش بالایی برخوردار بوده و از همه مهمتر، از رازهای انسان‌های پیشین باخبر است؛ رازهایی که می‌تواند رویای فرمانروایی پراکسیموس را بر باد دهد. به همین دلیل افرادش بدنبال او هستند.

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes یا همان سیاره میمون‌ها 4 از تاریخ ۲۱ اردیبهشت (مصادف با ۱۰ می) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments