1%
  • 0/10

اطلاعات تازه‌ای از شخصیت اصلی فیلم سیاره میمون‌ها 4 منتشر شد

یک مجموعه جدید در راه است

اطلاعات تازه‌ای از شخصیت اصلی فیلم سیاره میمون‌ها 4 منتشر شد ۰ ۲۷ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
داستان فیلم سیاره میمون‌ها 4

وب سایت Empire در قالب یک مطلب اختصاصی به داستان فیلم سیاره میمون‌ها 4 پرداخته و اطلاعاتی را از آن به اشتراک گذاشته است.

وقتی سزار در War for the Planet of the Apes جان خود را از دست داد، طرفداران گمان می‌کردند مجموعه به انتها رسیده است. با این حال، والت دیزنی (Walt Disney) در سال ۲۰۱۹ میلادی ساخت قسمت جدید سیاره میمون‌ها را تایید کرد که از قضا دنباله‌ای برای War for the Planet of the Apes محسوب شده و توسط استودیوی قرن بیستم روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

مت ریوز (Matt Reeves) که Dawn of the Planet of the Apes و War for the Planet of the Apes را ساخته بود، حالا مشغول کار روی The Batman 2 و اسپین آفش است. به همین دلیل، استودیوی قرن بیستم وظیفه کارگردانی قسمت جدید را به وس بال (Wes Ball) سپرده که دونده هزارتو (The Maze Runner) را در پرونده هنری‌اش دارد.

رسانه Empire در یک مطلب اختصاصی به داستان فیلم سیاره میمون‌ها 4 پرداخته و اطلاعات جدیدی را به اشتراک گذاشته است؛ مطلبی که شامل گفتگو با برخی از دست اندرکاران می‌شود. قسمت جدید ۳۰۰ سال بعد از سزار جریان داشته و شخصیت اصلی، یک شامپانزه به نام نوا است. شعار سزار که روی اتحاد تمامی میمون‌ها تمرکز داشت، با گذشت زمان به باد فراموشی سپرده شده و به همین دلیل، آن‌ها به گروه‌ها متعدد تقسیم شده‌اند.

اوون تیگ (Owen Teague) که موشن کپچر نوا را انجام داده، درباره شخصیت اصلی فیلم Kingdom of the Planet of the Apes گفت:

او اصلاً نمی‌داند سزار کیست. بخشی از سفر او به کشف میراث سزار و تفسیرهایی که از آن وجود دارد اختصاص داده شده است.

کوین دوراند (Kevin Durand) موشن کپچر پراکسیموس سزار را انجام داده که شخصیت منفی قصه محسوب می‌شود. او درباره نقشش گفت:

سزار را می‌توان یک چهره مذهبی دانست. پراکسیموس از نام او سوء استفاده کرد چون [می‌دانست] از احترام زیادی در میان اعضای جامعه میمون‌ها برخوردار است. پراکسیموس به هر قیمتی که بود این نام را برای خودش انتخاب کرد.

درست مثل تاریخ نسل بشر، ظالمی قدرت را بدست گرفته و همه را مجبور کرده به او ایمان داشته باشند.

طبق آنچه به نقل از وس بال در مطلب اختصاصی Empire آمده، سه گانه پیشین به انتها رسیده و فیلم Kingdom of the Planet of the Apes آغازگر یک مجموعه جدید خواهد بود. بنابراین، در صورتی که بتواند انتظارات مالی را برآورد کند، بدون شک قسمت بعدی‌اش ساخته خواهد شد.

قسمت جدید سیاره میمون‌ها از تاریخ ۴ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۴ مه سال ۲۰۲۴ میلادی) به سینماها خواهد آمد.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments