تماشا کنید: اولین تریلر فیلم سیاره میمون‌ها 4 با نقش آفرینی بازیگر ویچر منتشر شد

این ویدیو کمتر از ۲ دقیقه زمان دارد

استودیوی قرن بیستم به وعده خود عمل و بتازگی اولین تریلر فیلم سیاره میمون‌ها 4 (Kingdom of the Planet of the Apes) را منتشر کرده است.

فرنچایز سیاره میمون‌ها پس از غیبتی حدوداً ۷ ساله قرار است سال آینده میلادی به سینماها بازگردد. قسمت جدید، Kingdom of the Planet of the Apes نام داشته و ادامه‌ای برای War for the Planet of the Apes محسوب می‌شود. داستان مدت‌ها بعد جریان داشته و میمون‌ها حالا در قالب قبیله‌های مختلف زندگی می‌کنند. یکی از رهبران تعلیمات سزار را نادیده گرفته و در راستای یافتن تکنولوژی مخفی انسان‌ها بقیه قبیله‌ها را به بردگی می‌گیرد. در چنین شرایطی، همه چیز به یک میمون جوان بستگی دارد.

همان‌طور که وعده داده شده بود، استودیوی قرن بیستم اولین تریلر فیلم سیاره میمون‌ها 4 را منتشر کرده است. این ویدیو کمتر از ۲ دقیقه زمان داشته و در ابتدا زمین را پس از نابودی تمدن انسانی به تصویر می‌کشد. در همین حین، صدای مکالمه شخصیت اصلی داستان و یکی دیگر از میمون‌ها درباره خواب دیدن را می‌شنویم. تریلر همچنین در بخش‌های میانی انسان‌ها را نشان می‌دهد که حالتی بدوی به خود گرفته و به نیاکانشان در قرن‌ها پیش شباهت پیدا کرده‌اند. در ضمن، در بخش‌های پایانی با آنتاگونیست ملاقات می‌کنیم.

نکاتی که فیلم سیاره میمون‌ها 4 در خود جای داده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. برخلاف گمانه زنی‌های اولیه، داستان درباره فرزند سزار نبوده و دختر جوانی که ملاقات می‌کنیم، نوا نیست. همچنین می‌بینیم جامعه میمون‌ها طبقه بندی شده و اورانگاتون‌ها بالاتر از همه قرار دارند. طبقه وسط به شامپانزه‌ها تعلق داشته و گوریل‌ها هم پایین‌ترین طبقه هستند. همچنین برخلاف قسمت‌های پیشین که تنها سزار قابلیت صحبت داشت، حالا ظاهراً همه میمون‌ها می‌توانند حرف بزنند.

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes بازیگران متعددی را در خود جای داده که شناخته‌شده‌ترینشان بدون شک فریا آلن (Freya Allan) است؛ بازیگری که با نقش سیری در سریال The Witcher توانست شهرتی جهانی برای خود دست و پا کند. در ضمن، قسمت جدید سیاره میمون‌ها از تاریخ ۴ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۴ مه سال ۲۰۲۴ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا