اولین تصویر فیلم سیاره میمون‌ها 4 منتشر شد؛ نخستین تریلر بزودی

بازیگر سیری در این اثر حضور دارد

اولین تصویر فیلم سیاره میمون‌ها 4

انتظارها به پایان رسیده و اولین تصویر فیلم سیاره میمون‌ها 4 هم اکنون در شبکه‌های اجتماعی قابل مشاهده است.

مدتی پس از اینکه فاکس قرن بیستم را تحت مالکیت خود درآورد، والت دیزنی (Walt Disney) اعلام کرد قسمت چهارم سیاره میمون‌ها (Planet of the Apes) ساخته شده و در جهان مشابهی با قسمت‌های پیشین جریان دارد. به بیان دیگر، طرفداران شاهد یک دنباله خواهند بود. البته اینبار خبری از مت ریوز (Matt Reeves) نبوده و وس بال (Wes Ball) جایش را بعنوان کارگردان گرفته است؛ فیلمسازی که مجموعه The Maze Runner را در پرونده هنری خود دارد.

قسمت چهارم سیاره میمون‌ها Kingdom of the Planet of the Apes نامگذاری شده و اتفاقاتش پس از War for the Planet of the Apes جریان دارد. میمون‌ها طی سال‌های گذشته قبیله‌های متعددی را ایجاد کرده و در همین حین، انسان‌ها بطور کامل از تمدن فاصله گرفته و به نیاکان وحشی خود شباهت پیدا کرده‌اند. در ضمن، شخصیت اصلی داستان کورنلیوس است که فرزند سزار بوده و برخلاف رهبران یکی از قبایل، ترجیح می‌دهد زندگی آزادانه‌ای در کنار نسل بشر داشته باشد.

اولین تصویر فیلم سیاره میمون‌ها 4 منتشر شده و کورنلیوس را سوار بر یک اسب نشان می‌دهد. همزمان با انتشار تصویر، اعلام شده نخستین تریلر کامل بزودی به فضای مجازی می‌آید. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

اگر فیلم War for the Planet of the Apes را تماشا کرده باشید، باید بخاطر داشته باشید که سزار در جریان آن از یک دختر محافظت کرد. این دختر حالا بزرگ شده و نقشش را فریا آلن (Freya Allan) ایفا می‌کند؛ بازیگری که با نقش سیری در سریال The Witcher به شهرت رسیده است. از دیگر چهره‌های شاخص تیم بازیگری می‌توان کوین دروند (Kevin Durand) را نام برد که سال‌ها پیش در X-Men Origins: Wolverine حضور یافته بود.

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes از تاریخ ۴ خرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۴ مه سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا