1%
  • 0/10

تاریخ انتشار نسخه بلوری Kingdom of the Planet of the Apes مشخص شد

یکی از بهترین‌های سال بزودی به نمایش خانگی می‌آید

تاریخ انتشار نسخه بلوری Kingdom of the Planet of the Apes مشخص شد ۰ ۰۱ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
نسخه بلوری Kingdom of the Planet of the Apes

در حالی که حدوداً دو ماه از آغاز اکران گسترده می‌گذرد، تاریخ انتشار نسخه بلوری Kingdom of the Planet of the Apes مشخص شده است.

پس از نمایش War for the Planet of the Apes در سال ۲۰۱۷ میلادی، گمان می‌شد استودیو قرن بیستم بدنبال ریبوت مجموعه سیاره میمون‌ها باشد اما این اتفاق رخ نداد. فیلم Kingdom of the Planet of the Apes که از حدوداً دو ماه پیش روی پرده نقره‌ای آمده، دنباله‌ای برای سه گانه پیشین به شمار رفته و روی شخصیت‌هایی کاملاً جدید تمرکز دارد. همچنین وس بال (Wes Ball) وظیفه کارگردانی‌اش را به دوش کشیده که با مجموعه دونده هزارتو (The Maze Runner) شناخته می‌شود.

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes چند نسل پس از سزار روایت می‌شود. از یک سو، میمون‌ها پیشرفت زیادی از لحاظ سبک زندگی داشته و حالا بصورت قبیله‌ای زندگی کرده و در مقابل، انسان‌ها مانند پیشینیان خود در دوران پارینه سنگی زندگی می‌کنند. همچنین شخصیت اصلی، یک میمون به نام نوا است که علاقه‌ای به دشمنی با نسل بشر نداشته و ترجیح می‌دهد زندگی مسالمت آمیزی در کنارشان داشته باشد اما رهبر یکی از قبیله‌ها به نام پراکسیموس هدف متفاوتی را دنبال می‌کند.

تاریخ انتشار نسخه بلوری Kingdom of the Planet of the Apes مشخص شده است. بر این اساس، نسخه بلوری بصورت دیجیتالی در تاریخ ۱۹ تیر ماه (مصادف با ۹ جولای) در دسترس علاقه مندان قرار می‌گیرد. مطابق انتظار، نسخه نمایش خانگی شامل مزایایی می‌شود که برای مثال می‌توان به ۱۴ صحنه حذف شده و مستند Inside the Forbidden Zone اشاره کرد. در این مستند، کارگردان و دیگر دست اندرکاران توضیحاتی را پیرامون روند ساخت فیلم ارائه می‌دهند.

فیلم Kingdom of the Planet of the Apes با بودجه‌ای ۱۶۰ میلیون دلاری ساخته شده و توانسته در باکس آفیس جهانی بیش از ۳۷۷ میلیون دلار بفروشد. آثار سینمایی بسته به شرایط معمولاً باید دو برابر بودجه خود بفروشند تا به سوددهی برسند. از آنجایی که قسمت جدید سیاره میمون‌ها (Planet of the Apes) توانسته به چنین موفقیتی دست یابد، می‌توان گفت احتمال ساخت قسمت بعدی بالا است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments