مبارزه‌ی ترمیناتور و روبوکاپ را در تریلر گیم‌پلی Mortal Kombat 11: Aftermath ببینید

فقط تا سه‌شنبه صبر کنید

مبارزه‌ی ترمیناتور و روبوکاپ را در تریلر گیم‌پلی Mortal Kombat 11: Aftermath ببینید مهسا سپاهی ۰ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی برادران وارنر دو ویدیوی جدید منتشر کرده که در آن‌ها مبارزه‌ی دو روبات ترمیناتور و روبوکاپ را در بسته‌ی الحاقی جدید بازی Mortal Kombat 11 یعنی Mortal Kombat 11: Aftermath به تصویر می‌کشد.

شرکت ندررلم (Nether Relam) و برادران وارنر اخیرا از بسته‌ی الحاقی تازه‌ای برای بازی محبوب Mortal Kombat 11 رونمایی کرده‌اند که با نام Aftermath شناخته می‌شود. جالب است بدانید این اولین بسته‌ی الحاقی در تاریخ فرنچایز مورتال کامبت شمرده می‌شود که حاوی داستان است. این DLC علاوه‌بر ادامه‌ی داستان بازی، حاوی آیتم‌ها و کاراکترهای جدیدی از جمله Fujin ،Sheeva و شخصیت مهمان RoboCop خواهد بود.

ویدیوهایی که از طرف برادران وارنر منتشر شده‌اند، هیجان تازه‌ای را به‌تصویر کشیده‌ و از مبارزه‌ی دردناک شخصیت شناخته شده‌ی ترمیناتور و کاراکتر مهمان Aftermath یعنی روبوکاپ می‌گویند. در این ویدیو‌ها شاهد حرکات این دو کاراکتر و کمبوهایشان هستیم. همچنین در هر ویدیو به صورت مجزا می‌توانیم فیتلیتی‌ها و حرکات مخصوص این دو سایبورگ (روبات) را ببینیم.

برادران وارنر و ندررلم وعده داده‌اند که این بسته‌ی الحاقی در تاریخ ۶ خرداد (مصادف با ۲۶ مه) برای پلتفرم نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی با قیمت ۴۰ دلار به صورت جداگانه در دسترس قرار می‌گیرد. البته کسانی که بازی اصلی را ندارند، می‌توانند نسخه‌ی کامل Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection را به قیمت ۶۰ دلار خریداری کنند و از مبارزه با کاراکترهای جدید و دیگر ویژگی‌های این DLC لذت ببرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا