تصویری از هیولای جدید سری King Kong منتشر شد

Camazotz به دنبال گوریل غول پیکر

هیولای جدید سری King Kong

به تازگی تصویری از هیولای جدید به نام Camazotz از سری King Kong منتشر شد.

Legendary Pictures در سال ۲۰۱۴ میلادی با انتشار فیلم Godzilla، اصطلاح تازه‌ای به این مجموعه تحت عنوان MonsterVerse اضافه کرد. MonsterVerse به این معنی است که دنیای هیولاهایی نظیر Godzilla و King Kong با یک دیگر ارتباط دارند و ما در فیلم‌های منتشر شده هم شاهد بخشی از این ارتباط بوده‌ایم.

حال چندی پیش تمام اکانت‌های رسمی فیلم‌هایی نظیر King Kong و Godzilla با هشتگ MonsterverseWatchalong جو تازه‌ای به طرفداران این سری دادند. در کنار این موضوع اکانت رسمی Godzilla تصویر تازه‌ای از هیولای جدید به نام Camazotz منتشر کرد.

Camazotz یکی از هیولاهای معرفی شده در دنیای King Kong است. او شباهت زیادی به خفاش دارد و اولین حضورش در سری کمیک‌بوک‌های Skull Island: The Birth of Kong در سال ۲۰۱۷ میلادی بود. Camazotz در این سری به عنوان یکی از دشمنان سر سخت King Kong معرفی شد. حال تصویر جدید با جزییات بهتر از این هیولای خفاش مانند در فضای مجازی منتشر شده که برای طرفداران این سری اهمیت بسیار زیادی دارد.

همانطور که گفته شد سری MonsterVerse در سال ۲۰۱۴ میلادی پایه‌گذاری شد. فیلم‌هایی نظیر Kong: Skull Island و Godzilla: King of the Monsters هم جزو این لیست هستند و در تازه‌ترین آن‌ها ما شاهد مبارزه‌ی بین دو غول بزرگ این سری یعنی کینگ کونگ و گودزیلا خواهیم بود. این دو هیولای دوست داشتنی قرار است در فیلم Godzilla vs. Kong با یک دیگر روبه‌رو شوند و بسیاری بر این باورند که احتمالا Camazotz هم در این فیلم حضور خواهد داشت.

فیلم سینمایی Godzilla vs. Kong در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ (۲۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) روی پرده‌های سینما اکران می‌شود. از بازیگران این فیلم می‌توان به حضور الکساندر اسکاشگورد، میلی بابی براون، ربکا هال، ایزا گونزالس، برایان تایری هنری و شون اوگوری اشاره کرد. ایزا گونزالس در مصاحبه‌ای فیلم جدید را یک اثر باورنکردنی خطاب کرد و گفت که علت تاخیر آن وجود حجم زیادی CGI است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا