#مهسا_امینی

ایزا گونزالس فیلم Godzilla vs. Kong را باورنکردنی توصیف کرد

او مدعی شد که طرفداران از دیدن شخصیتش هیجان‌زده خواهند شد

ایزا گونزالس فیلم Godzilla vs. Kong

ایزا گونزالس هنرپیشه مکزیکی، فیلم سینمایی Godzilla vs. Kong را باورنکردنی توصیف کرد.

چندی پیش مصاحبه‌ای با ایزا گونزالس هنرپیشه‌ی ۳۰ ساله‌ی مکزیکی انجام شد که در آن مصاحبه در خصوص شایعات حضور او در فیلم ابرقهرمانانه‌ی The Batman بحث شد. نتیجه‌ی این بخش از مصاحبه به اینجا ختم شد که گونزالس برای حضور در نقش زن گربه‌ای تست داده بود که متاسفانه رد شد.

حال در بخش دیگر این مصاحبه او از فیلم در حال توسعه‌ی Godzilla vs. Kong می‌گوید:

فیلمی که من در آن حضور دارم شدیدا هیجان انگیز و خواستنی است. در واقع من در تمام فیلم حضور دارم و هر کاری که فکرش را هم بکنید، در فیلم انجام می‌دهم. ساخت و توسعه‌ی این اثر سینمایی به دلیل این که صحنه‌های CGI دارد، طول کشیده است اما من به همراه تیم هر کاری که بود را انجام دادیم و آن‌ها هم شخصیت‌های خیلی باورنکردنی را خلق کردند. من خیلی هیجان زده‌ام تا ببینم چطور این دو جهان (Godzilla و King kong) با یک دیگر رو در رو می‌شوند.

در ادامه ایزا گونزالس از واکنش طرفداران بابت حضورش در این فیلم می‌گوید. او شدیدا از واکنش آن‌ها بسیار خوشحال بوده و می‌گوید:

طرفداران Godzilla vs. Kong واقعا شگفت انگیز هستند. وقتی من اعلام کردم که در فیلم حضور دارم، واکنش‌های آن‌ها بسیار جالب بود. دیدن رفتار و کار‌های آن‌ها برای من بسیار هیجان انگیز است و دیدن واکنش آن‌ها از این فیلم و من کاملا دیدنی است. من فکر می‌کنم طرفداران بسیار خوشحال می‌شوند. کارگردان یعنی Adam Wingard فیلم بسیار با استعداد است.

فیلم Godzilla vs. Kong در تاریخ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ (۲۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) روی پرده‌های سینما اکران می‌شود. از دیگر بازیگران این فیلم سینمایی می‌توان به حضور الکساندر اسکاشگورد، میلی بابی براون، ربکا هال، برایان تایری هنری و شون اوگوری اشاره کنیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا