#مهسا_امینی

پوستر بین‌المللی Monster Hunter یک هیولای عظیم را به تصویر می‌کشد

تقابل آرتمیس و یک راتالوس!


استودیوی سونی پیکچرز رلیسینگ ساعاتی قبل پوستر بین‌المللی Monster Hunter را در فضای مجازی منتشر کرد. این تصویر، یک راتالوس را نشان می‌دهد.

در سال ۲۰۱۲ میلادی و در حالی که هنوز مجموعه‌ی فیلم‌های سینمایی رزیدنت اویل به سرانجام نرسیده بود، پاول دبلیو. اس. اندرسون (Paul W. S. Anderson) مقدمه‌چینی برای ساخت یک فیلم بلند از فرنچایز مانستر هانتر را کلید زد. او موافقت‌های مورد نیاز را به دست آورد و نهایتا پروژه را جلوی دوربین برد. فاز تولید در اکتبر ۲۰۱۸ آغاز شد و در دسامبر همان سال هم به پایان رسید. مدیران سونی پیکچرز رلیسینگ بنا به دلایلی ۲۰۱۹ را به طور کامل گذاشته و ۲۰۲۰ را به عنوان سال اکران در نظر گرفتند اما همه‌گیری ویروس کرونا برنامه‌ریزی‌هایشان را بهم ریخت. این اثر علمی تخیلی و فانتزی پس از سه بار تاخیر فعلا برای پخش در سال آینده‌ی میلادی برنامه‌ریزی شده است.

استودیوی سونی پیکچرز رلیسینگ ساعاتی قبل پوستر بین‌المللی Monster Hunter را در فضای مجازی منتشر کرد. این تصویر تبلیغاتی، تقابل شخصیت‌های اصلی داستان و یک راتالوس را نشان می‌دهد. اگر از علاقه‌مندان به سری بازی‌های مانستر هانتر نیستید، باید بگوییم راتالوس در واقع یک اژدهای بالدار و دو پا است که یک پوسته‌ی محافظتی روی بدن خود دارد. او مانند نسخه‌ی مونثش دارای کیسه‌ی آتش بوده و می‌تواند با استفاده از آن شعله‌های مرگباری را به وجود بیاورد. چنگال‌های این موجود عظیم بسیار سمی بوده و قادر هستند زخم‌های بسیار شدیدی را روی بدن دشمن یا شکار به وجود بیاورند. در ضمن، راتالوس از دمش برای ضربه زدن استفاده می‌کند. در ادامه می‌توانید پوستر مورد نظر را مشاهده کنید:

داستان Monster Hunter درباره‌ی تعدادی سرباز است که ماموریت دارند به محل مورد نظر رفته و ناپدید شدن یک گروه دیگر از نظامیان را در صحرا مورد بررسی قرار دهند. آن‌‌ها مشغول بررسی رد لاستیک‌ها هستند که ناگهان متوجه‌ی یک طوفان شن عظیم می‌شوند. به سرعت سوار خودرو شده و در جهت مخالف شروع به حرکت می‌کنند اما نهایتا گرفتار می‌شوند. با تمام شدن طوفان، گروه نظامی خود را در دنیایی ناشناخته می‌بیند که هیولاهای عظیم‌الجثه در آن ساکن هستند؛ موجوداتی که تمایل زیادی به شکار انسان‌ها دارند. شخصیت‌های اصلی در ادامه با انسان‌هایی مواجه می‌شوند که شغلشان شکار هیولاهای مرگبار است.

میلا یوویچ (Milla Jovovich) که با ایفای نقش در Return to the Blue Lagoon و The Fifth Element به شهرت زیادی در میان علاقه‌مندان به سینما دست یافته بود، نقش اصلی را ایفا می‌کند. او ناتالی آرتمیس نام داشته و فرمانده‌ی گروه نظامیان است. این بازیگر و مدل آمریکایی در ساخت فیلم‌های رزیدنت اویل هم با پاول دبلیو. اس. اندرسون همکاری داشت. از دیگر نام‌های حاضر در تیم هنرپیشگی می‌توان ران پرلمن (Ron Perlman)، مگان گود (Meagan Good) و تی. آی (T.I) رپر مشهور آمریکایی را نام برد.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین محصول سونی پیکچرز رلیسینگ از تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۳ آوریل ۲۰۲۱ میلادی) به سینماها خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا