#مهسا_امینی

تصاویر پشت صحنه فصل دوم سریال لوکی از خدای شرارت در TVA می‌گوید

خدای شرارت در یونیفرم TVA

تصاویر پشت صحنه فصل دوم سریال لوکی از خدای شرارت در TVA می‌گوید پارسا خلیلی ۰ ۲۲ تیر ۱۴۰۱ مارول
تصاویر پشت صحنه فصل دوم

لوکی، خدای شرارت دوست داشتنی دنیای سینمایی مارول باری دیگر با سفر در زمان، وارد ماجراجویی جدیدی شده است؛ با اینکه بعد از فصل اول هیچ خبری از او نداشتیم اما حال به لطف تصاویر پشت صحنه فصل دوم سریال لوکی ، می‌توانیم نگاهی اجمالی به سفر جدید او داشته باشیم.

به استثنای Wandavision، شاید هیچ سریال دیگری از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول تا به امروز نتوانسته توجه مخاطبان مارول را به اندازه Loki به خود جلب کند. زمانی که سریال لوکی توسط استودیو مارول در کمیک کان سن دیگو معرفی شد، طرفداران می‌دانستند که تام هیدلستون (Tom Hiddleston) باری دیگر در قامت خدای شرارت در زمان سفر کرده و وارد ماجراجویی جدیدی می‌شود. اما لوکی مخاطبان را به جنگ‌های مولتی ورسی، شخصیت میس مینتس، مامور موبیوس اوون ویلسون (Owen Wilson) و عشق او به جت اسکی و البته سازمان TVA معرفی کرد.

این سازمان بوروکراتیک ساخته شده توسط یکی از نسخه‌های کنگ فاتح، وظیفه دارد از خط زمانی مقدس محافظت کرده و هر نوع واریانت یا خط زمانی شاخه‌ای را که از جریان از پیش تعیین شده وقایع منحرف می‌شوند، از بین ببرند. حتی اگر TVA به ظاهر خارج از فضا و زمان قرار گرفته باشد، این سازمان در یک مکان کاملا نامعلوم به حفاظت از پیوستگی مولتی ورس می‌پرداخته، البته قبل از شاهکار سیلوی در قسمت پایانی.

در پایان فصل اول، سازمان TVA در هرج و مرج کامل بود، درب‌های مولتی ورس به لطف سیلوی باز شده و خطوط زمانی از هر جهت در حال انشعاب بود و قاضی رنسلایر نیز ناپدید شده بود. با این حال، هنگامی که لوکی توسط سیلوی به یک سازمان TVA فرستاده می‌شود، هیچ کس او را نمی‌شناسد زیرا او به یک خط زمانی دیگر فرستاده شده است. اولین فصل در حساس‌ترین نقطه ممکن به پایان رسید و مخاطبان را شوکه کرد. در حالی که اطلاعات زیادی از فصل جدید در دسترس نیست، اما تصاویر پشت صحنه فصل دوم به نقش سازمان TVA در داستان سریال اشاره می‌کنند.

تصاویر منتشر شده از پشت صحنه فصل دوم سریال لوکی

روزنامه دیلی میل به تازگی تصاویر جدیدی از پشت صحنه فصل دوم را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که لوکی و مامور موبیوس را در یونیفرم‌های مخصوص خود نشان می‌دهد. پیش‌تر نیز به لطف برخی تصاویر لو رفته دیگر، آن دو را با لباسی مجلسی هنگامی که قصد داشتند وارد سینمایی در دهه هفتاد میلادی شوند، دیدیم.

از آنجا که مولتی ورس آزاد شده، دشوار است هدفی برای سازمان TVA تصور کرد. اما با این حال می‌توان تا حدودی نقش این سازمان را در داستان فصل دوم حدس زد، زیرا مجسمه عظیم کنگ فاتح که لوکی در قسمت پایانی می‌بیند، تا حدودی به واقعیت پیوستن هشدار کنگ فاتح را تایید می‌کند و از آنجا که کسری فراهانی (kasra Farahani)، طراح تولید مارول تایید کرد، لوکی در مکان و خط زمانی متفاوتی قرار دارد.

با توجه به اینکه فصل اول با سورپرایزهای مختلف موفق شد همه را غافلگیر کند، میشه تا حدودی حدس زد که فصل بعدی چگونه قراره مخاطبان را شوکه کند. همچنین جالبه ببینیم داستان فصل دوم چطور با رویدادهای اخیر دنیای سینمایی مارول مانند Doctor Strange 2 گره خورده و چطور داستان Ant-Man 3 را پایه ریزی می‌کند.

فصل دوم سریال موردانتظار لوکی همچنان مراحل تولید خود را طی کرده و در تاریخی نامعلوم از دیزنی پلاس پخش می‌شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا برای فصل دوم لوکی هیجان دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا