1%
  • 0/10

جزئیات جدید آپدیت بازی Lego Fortnite

لگو با اعمال شاقه

جزئیات جدید آپدیت بازی Lego Fortnite ۰ ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
آپدیت بازی Lego Fortnite

‏شرکت Epic Games به تازگی اعلام کرده است که در نسخه v30.10 که اواخر این هفته، روز پنجشنبه ۱۳ ژوئن (۲۳ خرداد) منتشر می‌شود، تنظیمات درجه سختی جدیدی را به بازی حالت بقا خود در آپدیت بازی Lego Fortnite، اضافه خواهد کرد.

بروزرسانی v30.10 حالت‌های Cozy (راحت) و Expert (حرفه‌ای) را شامل است و همانطور که از نام آن‌ها پیدا است، هر یک از این حالت‌ها سبک‌های بازی بسیار متفاوتی را در بر می‌گیرند. طبق جزئیات ارائه شده در یک پست وبلاگ بازی Fortnite، حالت Cozy عمدتاً برای کسانی در نظر گرفته شده که در بازی‌های بقا تازه کار هستند و به دنبال چالش زیادی نیستند.

در همین حال، حالت Expert برای کسانی که به دنبال چالش بیشتری هستند، طراحی شده است. در این حالت، موجودات Storm-Wild آسیب بیشتری وارد می‌کنند، سلامتی بیشتری دریافت می‌کنند و سریع‌تر از دشمنان معمولی حرکت خواهند کرد. علاوه بر تقویت این دشمنان، مرگ دائمی در حالت Expert فعال خواهد بود. اما اگر بازیکنان یک Totem of Return (طلسم بازگشت) را به همراه داشته باشند، با کوله پشتی خود در تختخوابشان ظاهر خواهند شد.

علی رغم تمام سختی‌های جدیدی که بازیکنان حالت Expert باید تحمل کنند، همه این موارد بلکه بد نیستند، زیرا آن‌ها قادر خواهند بود سه جایزه را برای نمایش به دست بیاورند. این جوایز شامل؛ دستاوردهای مرتبط با Grasslands (علفزارها)، Dry Valley (دره خشک) و Frostlands (سرزمین‌های یخ زده) خواهد بود. برای باز کردن آنها، بازیکنان باید Storm-Wild Brute مخصوص آن بایم را شکست دهند و سپس با دهکده آن بایم در سطح 10 تعامل کنند.

امیدواریم که با ویژگی‌های جدید آپدیت بازی Lego Fortnite، بازیکنان بتوانند ارتباط بهتری نسبت به قبل با حالت بقای آن، بگیرند. حال اما نظر شما درباره این آپدیت بازی Lego Fortnite چیست؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments