برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شایعه: همکاری فورتنایت با Kingdom Hearts در راه است

سورا و دوستان در بتل رویال

شایعه: همکاری فورتنایت با Kingdom Hearts در راه است ۰ ۰۵ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
فورتنایت با Kingdom Hearts

شایعات جدید منتشر شده حاکی از آن هستند که مخاطبین می‌توانند انتظار همکاری فورتنایت با Kingdom Hearts را داشته باشند.

روز گذشته به صورت رسمی اعلام شد که مجموعه بازی Kingdom Hearts سرانجام در سال جاری در استیم عرضه می‌شوند. با این حال به نظر می‌رسد انتشار اخبار جدید پیرامون این فرنچایز به همین موضوع خلاصه نمی‌شود. یکی از جایگاه‌های برجسته برای همکاری بازی‌های ویدئویی مختلف، عنوان Fortnite بوده و اکنون شایعات جدید مدعی شده که به زودی شاهد همکاری ساخته بتل رویال کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) با سری Kingdom Hearts خواهیم بود.

با توجه به این که سیزن سوم از چپتر پنجم بازی فورتنایت به زودی از راه می‌رسد اکنون بهترین زمان برای فرنچایزی چون Kingdom Hearts محسوب می‌شود که محتویات مخصوص به خود را در ساخته بتل رویال اپیک گیمز داشته باشد که ظاهرا قرار نیست از محبوبیت آن به این زودی‌ها کاسته شود.

شایعات مربوط به احتمال همکاری فورتنایت با Kingdom Hearts از حساب کاربری ShiinaBR در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق منتشر شده که به یکی از منابع موثق پیرامون فورتنایت تبدیل شده است. ظاهرا منبع آن نیز حساب کاربری MbKKssTBhz5 و هم‌چنین Midori بوده که هر دو سابقه مطمئن و قابل قبولی در زمینه انتشار اطلاعات مختلف پیرامون عناوین شرکت Atlus از جمله مجموعه بازی Persona دارند.

براساس اطلاعات ارائه شده، کمپانی اسکوئر انیکس (Square Enix) با چندین کمپانی در خصوص انجام همکاری‌های متنوع به مذاکره پرداخته و عنوان Fortnite نیز، یکی از بازی‌هایی بوده که به صورت داخلی درون شرکت در خصوص آن صحبت شده است. در حال حاضر، این موارد تمامی اطلاعاتی بوده که ارائه شده است. با این حال با توجه به عرضه مجموعه Kingdom Hearts در تاریخ 13 ژوئن در استیم و هم‌چنین انتشار فصل جدید فورتنایت که در تاریخ 24 می در دسترس قرار می‌گیرد، احتمال همکاری این دو بازی نیز در آینده‌ای نزدیک چندان دور از انتظار محسوب نمی‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments