1%
  • 0/10

قابلیت ساخت نقشه توسط کاربران در LEGO Fortnite عرضه می‌شود

بسازید و پول در بیاورید

قابلیت ساخت نقشه توسط کاربران در LEGO Fortnite عرضه می‌شود ۰ ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
کاربران در LEGO Fortnite

براساس اطلاعات جدید فاش شده به نظر می‌رسد به زودی قابلیت ساخت نقشه در LEGO Fortnite در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

سال گذشته شرکت اپیک گیمز (Epic Games) سازنده بازی Fortnite سه حالت بازی جدید برای محصول بتل رویال خود منتشر کرد. محبوب‎‌ترین حالت آن به LEGO Fortnite اختصاص داشت که سبب می‌شد انجین بازی، تمامی موارد و اشیا داخل بازی را به شکل مربع‌های لگو تبدیل کند و بدین ترتیب حس و حالی شبیه به بازی ماینکرفت را در Fortnite ایجاد کند. از آن زمان تاکنون، این حالت همواره به صورت مداوم با انتشار به‌روزرسانی‌های جدید گسترش یافته و اسکین‌ها و ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه شده است.

با این حال به نظر می‌رسد اپیک گیمز برنامه‌های بیشتر و بزرگ‌تری برای آن در سر دارد. یا حداقل این موضوع، چیزی است که اطلاعات فاش شده جدید از آن حکایت دارند. در همین راستا دو کاربر به نام‌های ShiinaBR و Hypex که هر دو توسط اجتماع مخاطبین Fortnite به خوبی شناخته شده هستند در شبکه اجتماعی ایکس یا همان توییتر سابق مدعی شده‌اند در به‌روزرسانی جدید تحت عنوان Atom، قابلیت ساخت نقشه توسط کاربران در LEGO Fortnite عرضه می‌شود.

این اطلاعات بیان می‌دارد که کاربران به زودی می‌توانند نقشه‌های لگویی که خودشان ساخته‌اند را منتشر کرده و ظاهرا از این طریق درآمدزایی کنند. ظاهرا این منابع، آیتم‌هایی یافته‌اند که از پلیر می‌خواهد قبل از انتشار نقشه لگو، قوانین درآمدزایی را متوجه شده باشند. این موضوع توسط انجین آنریل برای Fortnite انجام شدنی است. ابزاری مخصوص برای این بازی که به پلیرها اجازه می‌دهد با استفاده از انجین آنریل، نقشه‌های جدیدی برای Fortnite بسازند.

به‌روزرسانی جدید Atom باعث می‌شود قابلیت استفاده از این ادیتور برای لگو فورتنایت نیز در دسترس قرار بگیرد و اجازه می‌دهد پلیرها با استفاده از اشیا و ابزارهای حاضر، نقشه‌های خود را بسازند. به عنوان بخشی دیگری از این به‌روزرسانی نیز، پلیرها قابلیت استفاده از ست‌های جدید لگو از جمله اکشن فیگورها و موارد دیگر را خواهند یافت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments