#مهسا_امینی

انتشار تصاویر جدید انیمیشن Justice League Dark: Apokolips War

این انیمیشن هم‌اکنون برای تماشا در دسترس است و می‌توانید کلیپی از آن را هم ببینید

شرکت برادران وارنر همزمان با انتشار انیمیشن Justice League Dark: Apokolips War اقدام به عرضه‌ی یک کلیپ و همچنین تصاویر جدید از آن کرد.

عنوان Justice League Dark: Apokolips War جدیدترین اثر از انیمیشن‌های بر اساس کمیک‌های شرکت DC و همچنین، پانزدهمین و آخرین قسمت از فرنچایز DC Animated Movie Universe محسوب می‌شود. در این انیمیشن شاهد تقابل بزرگ‌ترین قهرمانان زمین با Darkseid و جلوگیری از تصاحب زمین توسط او و افرادش هستیم. علاوه بر حضور بسیاری از شخصیت‌های گروه Justice League همچون «جان کنستانتین» و Raven، Etrigen و Swamp Thing اعضای اصلی گروه جاستیس لیگ همچون بتمن، سوپرمن و فلش هم در این انیمیشن نقش مهمی دارند که تجمع آن‌ها بزرگ‌ترین گروه تاریخ این آثار را تشکیل داده است.

در این انیمیشن بازیگران متعددی به صداپیشگی پرداخته‌اند که اکثرشان سابقه‌ی قرار گرفتن در همین نقش‌ها را داشته‌اند. برای «مت رایان» که در سال‌های اخیر به لطف ایفای نقش کنستانتین در سریال‌های تلویزیونی فرنچایز Arrowverse شهرت دارد و این‌جا هم دوباره نقش خود را تکرار کرده است، یا Jerry O’Connell و Jason O’Mara که طی چند سال اخیر، در انیمیشن‌های این فرنچایز صدای خود را به شخصیت‌های سوپرمن و بتمن قرض داده‌اند.

این انیمیشن دو هفته‌ی پیش به صورت دیجیتالی در دسترس قرار گرفت و از امروز می‌توان دیسک بلوری آن با کیفیت 4K را خریداری کرد. در ادامه می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده از انیمیشن Justice League Dark: Apokolips War را تماشا کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا