تریلر فیلم جدید مرد آهنی با بازی تام کروز توسط یکی از طرفداران ساخته شد

مرد آهنی تام کروز با دیپ فیک!

مدتی پیش تریلر فیلم جدید مرد آهنی با عنوان Iron Man 4 و بازی تام کروز (Tom Cruise) در فضای مجازی منتشر شده بود که در این مطلب می‌توانید آن را مشاهده کنید.

جهان سینمایی مارول با مرد آهنی شروع شد؛ شخصیتی که با نام تونی استارک (Tony Stark) در دنیای مارول شناخته می‌شود و یک مولتی‌میلیونر و نابغه است که حین یک اتفاق در افغانستان، موفق شد تا زره آهنی و خاصی را برای خود بسازد و به Iron Man تبدیل شود. با این وجود او در دنیای سینمایی مارول نقش فوق‌العاده مهم و حیاتی را نه تنها برای داستان کلی، بلکه برای تک تک اعضای تیم انتقام جویان داشته و حتی اتفاقات Endgame را به نحوی مدیون او هستیم.

در واقع استارک در آخرین فیلم منتشر شده از سری Avengers کاری را انجام داد که به گفته استرنج تنها راه برای نجات جهان و شکست دادن تانوس بود؛ که البته درست و غلط بودن این راه به پای خود دکتر استرنج (Doctor Strange) است و می‌تواند پیشنیه دلیل تصمیم او را کمی تاریک‌تر کند. اما در هر صورت مرد آهنی خود را فدا کرد و بازیگر آن نیز (رابرت داونی جونیور – Robert Downey Junior) از دنیای سینمایی مارول خداحافظی کرده تا جای او در آثار آینده این جهان سینمایی خالی بماند. این در حالی است که اکنون دنیای سینمایی مارول وارد یک مولتی ورس فوق‌العاده بزرگ شده که هرچیزی در آن ممکن است و احتمال دارد که در هر پروژه از فیلم و سریال‌های MCU، شاهد پیدا شدن سر و کله یک آیرون من جدید باشیم، آن هم با یک بازیگر متفاوت!

یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین کاندیدهای ایفای نقش تونی استارک که طرفداران به شدت خواستار آن هستند، تام کروز است؛ بازیگر معروف و مشهور سینما که در آثار بزرگی مانند Top Gun Maverick و سری محبوب Mission Impossible به ایفای نقش پرداخته است. در واقع او قرار بوده تا حتی پیش از رابرت داونی جونیور برای ایفای نقش تونی استارک توسط کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیو مارول (Marvel Studios) انتخاب شود، اما خود او این پیشنهاد را رد کرده بود و حتی سال گذشته طی یک مصاحبه، رسما اعلام کرد که مشکلی با این تصمیم قدیمی خود ندارد و فکر می‌‌کند که رابرت داونی جونیور بهترین مرد آهنی است که می‌تواند در دنیای سینما وجود داشته باشد. با این وجود، آیا این یعنی قرار نیست ما هرگز شاهد حضور تام کروز در نقش مرد آهنی در مولتی ورس سینمایی مارول باشیم؟

یکی از شانس‌هایی که می‌توانستیم تام کروز را در دنیای سینمایی مارول ببینیم با فیلم Doctor Strange: In The Multiverse of Madness بود؛ اثری که به محض دیدن ربات‌های اولتران در تریلرهای آن، به این فکر افتادیم که قطعا یک ورینت از مرد آهنی در آن حضور خواهد داشت که به احتمال بالای ۹۰ درصد هم تام کروز نقش آن را بازی می‌کند. با این وجود ما دیدیم که چنین اتفاقی هرگز رخ نداد، اما حتی با این وجود هم هنوز این احتمال وجود دارد که در زمین شماره ۸۳۸ که اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) تمام اعضای گروه ایلومیناتی (Illuminati) در آن را کشت، یک ورینت از دکتر استرنج وجود داشته باشد.

به هر حال مولتی ورس جهان‌های مختلفی دارد و هیچ بعید نیست که حداقل شاهد یک تونی استارک در یکی از آن‌ها باشیم. در این صورت نیز ممکن است که تام کروز نقش آن را به هر طریقی در فیلم‌هایی مانند Avengers: Secret Wars یا Avengers: Kang’s Dynasty بازی کند. این در حالی است که ویدیو منتشر شده توسط طرفداران، نشان می‌دهد که تام کروز در تریلر فیلم جدید مرد آهنی با عنوان Iron Man 4 حاضر شده و نقش تونی استارک را بازی می‌کند.

ساخت فیلمی تحت عنوان Iron Man 4 در دنیای سینمایی مارول با وجود از دست رفتن تونی استارک کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد، اما اگر این اتفاق در یک جهان موازی رخ بدهد، می‌توان برداشت کرد که شاید در میان پروژه‌های فاز ششم دنیای سینمایی مارول شاهد آن باشیم. همچنین فراموش نکنید که پس از فاز ششم، اتفاقات بسیاری رخ خواهد داد که در فاز هفتم ممکن است شاهد ریبوت شدن جهان MCU باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا