تصاویر جدیدی از لباس های بازی Spider-Man 2 لو رفت

بالاخره بزرگترین خواسته طرفداران برآورده شد!

لیست لباس های بازی Spider-Man 2

بااینکه هنوز ده روز تا عرضه جهانی باقیست، اما متاسفانه دقایقی پیش موج اسپویل‌ها آغاز شده و لیست کامل لباس های بازی Spider-Man 2 در فضای مجازی لو رفته است.

وقتی در حال صحبت راجع به فضای مجازی باشیم، هیچ تضمینی وجود ندارد که ناگهان از طریق موتورهای جستجوی به ظاهر معصوم، با اسپویلرهای عناوین بزرگ و مورد انتظار مواجه نشوید. همین اتفاق ممکن است هنگام مطالعه اخبار و مقالات در وب‌سایت‌های مختلف یا بخش نظرات همان وب‌سایت‌ها نیز بیفتد. متاسفانه جدیدترین اثر استودیو اینسامنیاک گیمز، یعنی بازی Marvel’s Spider-Man 2 نیز از این قاعده مستثنی نبوده چراکه ده روز قبل از عرضه جهانی، اطلاعات زیادی از جمله تصویری از تمامی لباس‌های قابل باز شدن در فضای مجازی لو رفته است.

طبق این تصویر، در کل ۵۸ لباس برای باز کردن موجود است که با وعده “بیش از ۶۵ لباس” استودیو اینسامنیاک گیمز تطابق ندارد، اما باید توجه داشته باشید که این تصویر شامل ۱۰ طراحی انحصاری نسخه دیجیتال لوکس نیست. از طرفی دیگر احتمال اینکه اینسامنیاک گیمز درست مثل عناوین پیشین Marvel’s Spider-Man و Marvel’s Spider-Man: Miles Morales لباس‌های بیشتری را از طریق به‌روزرسانی‌های مختلف به بازی اضافه کند بالاست.

اگر به‌خاطر داشته باشید اولین بازی در روز عرضه تنها ۲۸ لباس قابل باز کردن داشت، اما با اضافه شدن بسته‌های الحاقی و انتشار به‌روزرسانی‌های متعدد، طرفداران به مجموع ۴۷ لباس مختلف دسترسی پیدا کردند. بنابراین گسترش یافتن لیست لو رفته امری اجتناب ناپذیر است. همانطور که مشاهده می‌کنید، این لیست متشکل از برخی لباس‌های عناوین پیشین و لباس‌های جدیدی است که بهترین آنها لباس The Amazing Spider-Man 2 و لباس برای پیتر و Wolverine Spider برای مایلز است (یکی از سناریوهای خط داستانی به‌شدت محبوب What If که در آن مایلز مورالز به‌جای لوگان به ولورین تبدیل شد).

جالب اینجاست که تمامی لباس‌های الهام گرفته شده از فیلم و انیمیشن‌ها از قابلیت شخصی‌سازی معرفی شده در تریلر گیم‌پلی پشتیبانی نمی‌کنند و پیتر نیز نه‌تنها به یک، بلکه به چندین لباس سیمبیوتی که یکی از آنها Anti-Venom است دسترسی خواهد داشت. همچنین اگر به ستون لباس‌های پیتر دقت کنید، می‌توانید طراحی اورجینال Advanced Suit از بازی اول را نیز مشاهده کنید. متاسفانه لیک‌ها و اسپویل‌های بازی فقط به این لیست ختم نمی‌شود و تصاویر متعددی هم اکنون در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند یوتیوب، اینستاگرام و توییتر بین طرفداران دست به دست می‌شود.

بازی به‌شدت مورد انتظار Marvel’s Spider-Man 2 در تاریخ ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 عرضه خواهد شد. نقدها و نمرات نیز چهار روز قبل از عرضه، مورخ ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر) منتشر خواهند شد. 

5 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا