اطلاعات جدیدی از بازی GTA 6 لو رفت!

این بازی با چه انجینی ساخته می‌شود؟

اطلاعات جدیدی از بازی GTA 6 لو رفت! نریمان هروی ۱ ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ اخبار بازی
GTA 6

بازی GTA 6 به لطف استفاده از انجین Rage Engine 9 قرار است یکی از بهترین گرافیک‌های نسل حاضر بازی‌های ویدئویی را شامل شود.

بنا بر گزارش جدیدی از کریس کلیپل که یکی از اینسایدر‌های صنعت بازی و همچنین خالق Rockstar Magazine و Naughty Dog Magazine به شمار می‌آید، حالا اطلاعات جدیدی از بازی GTA 6 منتشر شده و انتظار داریم که راکستار استاندارد‌های گرافیکی نسل جدید را با این بازی جا‌به‌جا کند!

در یک توییت، کریس ادعا کرده که بازی GTA 6 با انجین گرافیکی جدید یعنی Rage 9 ساخته می‌شود و قرار است به معنی واقعی کلمه، در بحث بصری فوق‌العاده باشد. او همچنین اظهار کرده که بازخورد‌های بسیار خوبی دریافت کرده و هیچ نگرانی‌ای در مورد گرافیک بازی GTA 6 وجود ندارد.

کریس همچنین گفته که این انجین در واقع فراتر از زمان خودش قرار دارد و قاعدتا بازی GTA 6 قرار است که بهترین گرافیک نسل حاضر را داشته باشد. همچنین اگر به کارنامه‌ی راکستار نگاهی کنیم، متوجه می‌شویم که این کمپانی همواره با عرضه‌ی بازی‌های جدید، استاندارد‌های گرافیکی نسل را جند پله بالاتر بردند و احتمالا هم جای تعجبی از این بابت وجود ندارد.

وقتی بازی GTA V عرضه شد، همه از گرافیک و ویژگی‌های بصری آن شگفت‌زده شدند و جزو بازی‌های برتر تمامی پلتفرم‌ها از لحاظ گرافیک قرار گرفت. از آن‌جایی که این بازی جهان‌باز است، تلاش راکستار برای هرچه بهتر بودن گرافیک بیشتر نمایان می‌شود. البته همچنین توجه داشته باشید که تقریبا یک دهه از عرضه‌ی GTA V می‌گذرد و همچنان از بسیاری از بازی‌های جهان‌بازی که اخیرا عرضه شدند نیز بهتر است. راکستار همیشه به بهینه‌سازی بازی اهمیت خاصی می‌دهد و این موضوع نیز راکستار را نسبت به بسیاری از کمپانی‌ها، متمایز می‌کند.

بازی GTA 6 قطعا یکی از موردانتظارترین بازی‌های نسل نهم است و همه مشتاقند تا ببیند راکستار چه آشی را برای گیمر‌ها پخته است!

نظر شما چیست؟ فکر می‌کنید GTA 6 نیز استاندارد‌های گرافیکی نسل را تغییر خواهد داد؟ در بخش گیم‌پلی دوست دارید چه تغییرات و بهبود‌هایی را ببینید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا