بازی‌های رایگان ماه مارس ایکس‌باکس لایو گلد مشخص شدند

عناوینی که چندان تعریفی ندارند!

بازی‌های رایگان ماه مارس ایکس باکس The Flame in the Flood

شرکت مایکروسافت ساعاتی پیش از فهرست اسامی بازی‌های رایگان ماه مارس ایکس باکس لایو گلد پرده برداشت که شامل عناوین گوناگونی از جمله The Flame in the Flood و SpongeBob’s Truth or Square برای کنسول‌های قدیم و جدید ایکس باکس می‌شود.

چیزی در حدود سه روز به اتمام ماه فوریه باقی مانده و طبق روال همیشه، شرکت نامدار مایکروسافت در واپسین روزهای ماه، لیست بازی‌های رایگان ماه مارس سرویس ایکس باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشت که این بار نیز دو بازی برای کنسول ایکس‌باکس وان و همچنین کنسول‌های جدید ایکس‌باکس سری ایکس و اس و دو بازی قدیمی برای کنسول نسل هفتمی ایکس‌باکس 360 تقدیم مشترکان خواهد شد؛ عناوینی که بدون شک تجربه‌ی رایگان آن‌ها خالی از لطف نیست و شما را برای مدت‌ها به خود سرگرم می‌کنند.

اولین بازی رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد، The Flame in the Flood نام دارد. این عنوان روگ‌لایک برای نخستین بار در اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی توسط شرکت کرو دیجیتال راهی پلتفرم‌های هدف شده است. بازی در واقع یک اثر سروایور است که شما به همراه سگ وفادار خود باید در برابر تهدیدها و خطرها جان سالم به درببرید. در همین حین، باید به نیازهای اولیه خود یعنی گرسنگی، تشنگی، سرما و خستگی نیز توجه کنید.

با استناد بر پیام مایکروسافت، این عنوان از روز دهم اسفند ماه الی یازدهم فروردین سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۱ تا ۳۱ مارس) به صورت رایگان در دسترس کاربران کنسول ایکس‌باکس وان قرار می‌گیرد. با توجه به قابلیت پشتیبانی از نسل قبل، کاربران ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس نیز می‌توانند از تجربه‌ی بازی روی پلتفرم خود لذت ببرند.

در کنار بازی فوق، شرکت مایکروسافت از اواسط ماه مارس تا اواسط ماه آوریل سال جاری میلادی بازی Street Power Soccer را برای کاربران کنسول‌های نسل هشتم و نهم خود در نظر گرفته است. این عنوان که وظیفه‌ی انتشار آن برعهده ناکون بوده، در اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌های گوگل استادیا، نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌ی شخصی از راه رسید. بازی یک اثر آرکید در سبک ورزشی است که رقابت‌های فوتبال خیابانی را با گرافیک کارتونی خود برای شما به ارمغان می‌آورد.

طبق روال همیشه، پشتیبانی شرکت مایکروسافت از کنسول‌های نسل‌های قبلی خود همچنان ادامه دارد و ردموندی‌ها این بار هم دو بازی مختلف را به کاربران قدیمی ایکس‌باکس تقدیم می‌کنند. اولین بازی در نظر گرفته شده، Sacred 2 Fallen Angel نام دارد که برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ میلادی عرضه شد. این بازی از روز دهم تا بیست و چهارم اسفند ماه (مصادف با یکم تا پانزدهم مارس) به صورت رایگان در ایکس‌باکس لایو گلد عرضه می‌شود. دیگر بازی رایگان این پلتفرم، SpongeBob’s Truth or Square است که گفته شده از ۲۵ اسفند الی ۱۱ فروردین ماه (۱۶ تا ۳۱ مارس) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که هر دو بازی نسل هفتم روی ایکس‌باکس وان نیز قابل اجرا است که با این احتساب، می‌توانید از تجربه‌ی رایگان هر چهار بازی مذکور روی پلتفرم‌های خود لذت ببرید. همچنین، کاربران ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس می‌توانند تمامی عناوین ماه نوامبر ایکس باکس لایو گلد را روی پلتفرم خود تجربه کنند. اگرچه عناوین این ماه سرویس ایکس‌باکس لایو گلد شامل بازی‌های جدید و پرطرفداری نمی‌شود، اما ارزش عناوین آن تقریبا برابر با ۹۰ دلار بوده که دریافت آن‌ها خالی از لطف نیست.

در ادامه می‌ توانید فهرست بازی‌های رایگان ماه مارس ۲۰۲۲ سرویس ایکس باکس لایو گلد به همراه تاریخ عرضه هر یک از عناوین را مشاهده کنید.

بازی‌های رایگان ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس | اس:

  • The Flame in the Flood – از ۱۰ اسفند الی ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ (۱ تا ۳۱ مارس)
  • Street Power Soccer – از ۲۵ اسفند الی ۲۶ فروردین (۱۶ مارس تا ۱۵ آوریل)

بازی‌های رایگان ایکس‌باکس 360:

  • Sacred 2 Fallen Angel – از ۱۰ الی ۲۴ اسفند (۱ تا ۱۵ مارس)
  • SpongeBob’s Truth or Square – از ۲۵ اسفند الی ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ (۱۶ تا ۳۱ مارس)

جدا از عناوین فوق، بد نیست یادآوری کنم که فرصت دریافت تعدادی از بازی‌های رایگان ماه فوریه سرویس ایکس باکس لایو گلد به پایان نرسیده و در صورتی که تا به امروز موفق به دریافت آن‌ها نشده‌اید، می‌توانید همین حالا بازی Broken Sword 5: The Serpent’s Curse برای ایکس‌باکس سری ایکس ایکس، سری اس و ایکس‌باکس وان و Band of Bugs برای ایکس‌باکس 360 را به حساب کاربری خود اضافه کنید. گفتنی است که این عناوین تا روز نهم اسفند ماه (مصادف با ۲۸ فوریه سال ۲۰۲۲ میلادی) به صورت رایگان در دسترس قرار خواهند داشت. به علاوه، شما تا روز بیست و چهارم اسفند ماه فرصت دارید که به طور رایگان صاحب بازی Aerial_Knight’s Never Yield شوید.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازی‌های رایگان ماه مارس ۲۰۲۲ سرویس ایکس باکس لایو گلد چیست؟ آیا شما از عملکرد این سرویس ردموندی‌ها رضایت دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا