بازی‌های رایگان ماه فوریه ایکس‌باکس لایو گلد مشخص شدند

باز هم خبری از آثار معروف نیست!

بازی‌های رایگان ماه فوریه ایکس باکس لایو گلد بازیAerial_Knight’s Never Yield

شرکت مایکروسافت ساعاتی پیش از فهرست اسامی بازی‌های رایگان ماه فوریه ایکس باکس لایو گلد پرده برداشت که شامل عناوین مختلفی همچون Broken Sword 5 و Band of Bugs برای کنسول‌های قدیم و جدید ایکس‌باکس می‌شود.

چیزی در حدود سه روز به اتمام ماه ژانویه باقی مانده و طبق روال همیشه، شرکت نامدار مایکروسافت در واپسین روزهای ماه، لیست بازی‌های رایگان ماه فوریه سرویس ایکس باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشت که این بار نیز دو بازی برای کنسول ایکس‌باکس وان و همچنین کنسول‌های جدید ایکس‌باکس سری ایکس و اس و دو بازی قدیمی برای کنسول نسل هفتمی ایکس‌باکس 360 تقدیم مشترکان خواهد شد؛ عناوینی که بدون شک تجربه‌ی رایگان آن‌ها خالی از لطف نیست و شما را برای مدت‌ها به خود سرگرم می‌کنند.

اولین بازی رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد، Broken Sword 5: The Serpent’s Curse نام دارد. این عنوان اپیزودیک برای نخستین بار در اواخر سال ۲۰۱۳ میلادی توسط روولوشن سافتور راهی پلتفرم‌های هدف شده است. بازی در واقع یک اثر دوبعدی در سبک ماجراجویی است که در آن دو خبرنگار به نام‌های جورج و نیکو باید معماها و توطئه‌های یک سرقت بزرگ در شهر زیبای پاریس را حل کنند. در طول این مسیر، پازل‌های مختلفی همچون موضوع جنایی سر راهتان قرار می‌گیرند که ذهن خلاق شما را به چالش خواهند کشید.

با استناد بر پیام مایکروسافت، این عنوان از روز دوازدهم بهمن ماه الی نهم اسفند ماه سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱ تا ۲۸ فوریه) به صورت رایگان در دسترس کاربران کنسول ایکس‌باکس وان قرار می‌گیرد. با توجه به قابلیت پشتیبانی از نسل قبل، کاربران ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس نیز می‌توانند از تجربه‌ی بازی روی پلتفرم خود لذت ببرند.

در کنار بازی فوق، شرکت مایکروسافت از اواسط ماه فوریه تا اواسط ماه مارس سال جاری میلادی بازی Aerial_Knight’s Never Yield را برای کاربران کنسول‌های نسل هشتم و نهم خود در نظر گرفته است. این عنوان که وظیفه‌ی ساخت آن برعهده آریال نایتس بوده، در اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌ی شخصی از راه رسید. بازی یک اثر آرکید در سبک ماجراجویی با الهام از ورزش پارکور است که داستان آن حول شخصی به نام والی می‌چرخد. ظاهرا او یک نمونه آزمایشگاهی بوده که در حال فرار از دست نیروهای امنیتی است.

طبق روال همیشه، پشتیبانی شرکت مایکروسافت از کنسول‌های نسل‌های قبلی خود همچنان ادامه دارد و ردموندی‌ها این بار هم دو بازی مختلف را به کاربران قدیمی ایکس‌باکس تقدیم می‌کنند. اولین بازی در نظر گرفته شده، Hydrophobia نام دارد که برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ میلادی عرضه شد. این بازی از روز دوازدهم تا بیست و ششم بهمن ماه (مصادف با یکم تا پانزدهم فوریه) به صورت رایگان در ایکس‌باکس لایو گلد عرضه می‌شود. دیگر بازی رایگان این پلتفرم، Band of Bugs است که گفته شده از ۲۷ بهمن الی ۹ اسفند ماه (۱۶ تا ۲۸ فوریه) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که هر دو بازی نسل هفتم روی ایکس‌باکس وان نیز قابل اجرا است که با این احتساب، می‌توانید از تجربه‌ی رایگان هر چهار بازی مذکور روی پلتفرم‌های خود لذت ببرید. همچنین، کاربران ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس می‌توانند تمامی عناوین ماه نوامبر ایکس باکس لایو گلد را روی پلتفرم خود تجربه کنند. اگرچه عناوین این ماه سرویس ایکس‌باکس لایو گلد شامل بازی‌های جدید و پرطرفداری نمی‌شود، اما ارزش عناوین آن تقریبا برابر با ۵۶ دلار بوده که دریافت آن‌ها خالی از لطف نیست.

در ادامه می‌ توانید فهرست بازی‌های رایگان ماه فوریه ۲۰۲۲ سرویس ایکس باکس لایو گلد به همراه تاریخ عرضه هر یک از عناوین را مشاهده کنید.

بازی‌های رایگان ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس | اس:

  • Broken Sword 5: The Serpent’s Curse  – از ۱۲ بهمن الی ۹ اسفند (۱ تا ۲۸ فوریه)
  • Aerial_Knight’s Never Yield – از ۲۷ بهمن الی ۲۴ اسفند (۱۶ فوریه تا ۱۵ مارس)

بازی‌های رایگان ایکس‌باکس 360:

  • Hydrophobia – از ۱۲ الی ۲۶ بهمن (۱ تا ۱۵ فوریه)
  • Band of Bugs – از ۲۷ بهمن الی ۹ اسفند (۱۶ تا ۲۸ فوریه)

جدا از عناوین فوق، بد نیست یادآوری کنم که فرصت دریافت تعدادی از بازی‌های رایگان ماه ژانویه سرویس ایکس باکس لایو گلد به پایان نرسیده و در صورتی که تا به امروز موفق به دریافت آن‌ها نشده‌اید، می‌توانید همین حالا بازی NeuroVoider برای ایکس‌باکس سری ایکس ایکس، سری اس و ایکس‌باکس وان و Space Invaders Infinity Gene برای ایکس‌باکس 360 را به حساب کاربری خود اضافه کنید. گفتنی است که این عناوین تا روز یازدهم بهمن ماه (مصادف با سی و یکم ماه ژانویه سال ۲۰۲۲ میلادی) به صورت رایگان در دسترس قرار خواهند داشت. به علاوه، شما تا روز بیست و ششم بهمن ماه فرصت دارید که به طور رایگان صاحب بازی Aground شوید.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازی‌های رایگان ماه فوریه ۲۰۲۲ سرویس ایکس باکس لایو گلد چیست؟ آیا شما از عملکرد این سرویس ردموندی‌ها رضایت دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا