#مهسا_امینی

بازی‌های رایگان ماه نوامبر ایکس باکس لایو گلد مشخص شدند

عناوینی که تعریفی ندارند!

بازی های رایگان ماه نوامبر ایکس باکس Praetorians – HD Remaster

کمپانی مایکروسافت ساعاتی قبل فهرست اسامی بازی های رایگان ایکس باکس لایو گلد در ماه نوامبر ۲۰۲۲ را به اشتراک گذاشت که شامل دو بازی سرگرم‌کننده می‌شود.

طبق روال همیشه، ردموندی‌ها در آخرین روز از ماه اکتبر، از لیست بازی های رایگان ماه نوامبر ایکس باکس لایو گلد پرده برداشتند که این بار برخلاف همیشه، صرفا دو بازی مختلف برای پلتفرم‌های ایکس باکس در نظر گرفته شده و همان‌طور که پیش‌تر گفته شده بود، پشتیبانی از کنسول نسل هفتم ردموندی‌ها از یک ماه پیش به پایان رسیده است.

اولین بازی رایگان این ماه سرویس ایکس باکس لایو گلد، Praetorians – HD Remaster نام دارد. این بازی استراتژی که در واقع ریمستر نسخه اصلی به شمار می‌رود، توسط استودیو پریو، خالق سری Commandos، توسعه‌ یافته و در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی برای پلتفرم‌های هدف عرضه شده است.

این اثر شما را به دوران روم باستان می‌برد؛ جایی که درگیر ماجراجویی‌های امپراتوری روم می‌شوید و با هدایت نیروها، به کشورهای مختلف از جمله فرانسه و مصر حمله می‌کنید. بر اساس پیام ردموندی‌ها، این عنوان از روز یکم تا سی‌ام نوامبر (۱۰ آبان تا ۹ آذر) به صورت رایگان در دسترس کاربران کنسول ایکس باکس وان قرار می‌گیرد.

در کنار بازی فوق، مایکروسافت از اواسط ماه نوامبر تا اواسط ماه دسامبر بازی Dead End Job را برای کاربران کنسول‌های نسل هشتم و نهم خود در نظر گرفته است. این بازی اکشن کارتونی که استودیوی انت ورک‌شاپ وظیفه‌ ساخت آن را برعهده داشته، در اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی توسط شرکت هدآپ راهی بازار شد. در این عنوان شما به دنیای کلاه‌برداران می‌روید و باید شخصیت‌های پلدی را از کارشان بیرون کنید.

لازم به ذکر است که هر دو بازی روی ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیز قابل اجرا است. اگرچه عناوین این ماه سرویس ایکس‌باکس لایو گلد شامل بازی‌های جدید و پرطرفداری نمی‌شود، اما ارزش عناوین آن برابر با ۳۷ دلار بوده که دریافت آن‌ها خالی از لطف نیست.

در ادامه می‌ توانید فهرست بازی های رایگان ماه نوامبر ۲۰۲۲ سرویس ایکس باکس لایو گلد به همراه تاریخ عرضه هر یک از آثار را مشاهده کنید:

بازی های رایگان ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس | اس:

  • Praetorians – HD Remaster – از ۱۰ آبان الی ۹ آذر (۱ تا ۳۰ نوامبر)
  • Dead End Job – از ۲۵ آبان الی ۲۴ آذر (۱۶ نوامبر تا ۱۵ دسامبر)

بهتر است یادآوری کنم که فرصت دریافت رایگان بازی‌های ماه اکتبر ایکس باکس لایو گلد هنوز به پایان نرسیده و کاربران همین حالا می‌توانند بازی Windbound و Bomber Crew Deluxe Edition را به حساب کاربری خود اضافه کنند. گفتنی است که به ترتیب تا روز ۸ و ۲۴ آبان ماه ( ۳۱ اکتبر و ۱۵ نوامبر) فرصت دارید که به صورت رایگان صاحب این آثار شوید.

لازم به ذکر است که بر اساس گزارش‌های غیر رسمی، به نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت به‌زودی سرویس ایکس باکس لایو گلد را با گیم پس آلتیمیت ادغام می‌کند. اگر این شایعه صحت داشته باشد، کاربران از این پس برای تجربه بخش آنلاین و چندنفره بازی‌ها به اجبار باید در سرویس گیم پس آلتیمیت عضو شوند؛ موضوعی که با اعتراض‌های گسترده از سوی کاربران روبه‌رو خواهد شد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با بازی های رایگان ماه نوامبر ۲۰۲۲ سرویس ایکس باکس لایو گلد چیست؟ به نظر شما، آیا مایکروسافت در ماه‌های آینده کیفیت عناوین رایگان خود را افزایش می‌دهد؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا