1%
  • 0/10

پیش درآمد سریال House of the Dragon در دست ساخت قرار گرفت

باز هم تارگرین‌ها مرکز اتفاقات هستند

پیش درآمد سریال House of the Dragon در دست ساخت قرار گرفت ۰ ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
پیش درآمد سریال House of the Dragon

با توجه به مطلبی که روی خروجی رسانه The Hollywood Reporter قرار گرفته، شبکه HBO مشغول ساخت پیش درآمد سریال House of the Dragon است.

در حالی که حدوداً سه سال از اتمام سریال Game of Thrones می‌گذشت، شبکه HBO پخش پیش درآمد آن با نام House of the Dragon را آغاز کرد. فصل نخستش بین آگوست و اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی روی آنتن رفت و فصل دوم هم در فاز پس تولید قرار داشته و پس از آماده شدن، پخش می‌شود.

اگرچه سریال خاندان اژدها نتوانسته از لحاظ محوبیت به پای بازی تاج و تخت برسد، عملکرد بسیار خوبی در زمینه بازدید داشته و توانسته تحسین‌ها را برانگیزد. همچنین در زمینه بازدید عالی ظاهر شد و توانست توجه میلیون‌ها نفر را به خود جلب کند. در ضمن، طبق بررسی‌های انجام شده، خاندان اژدها با پشت سر گذاشتن The Lord of the Rings: The Rings of Power توانست رکورد بیشترین دانلود غیرقانونی را در میان تمامی سریال‌های سال ۲۰۲۲ میلادی از آن خود کند.

طبق گزارش رسانه The Hollywood Reporter، شبکه HBO مشغول ساخت پیش درآمد سریال House of the Dragon است. این اثر با نام Game of Thrones: Aegon’s Conquest شناخته شده و متسون تاملین (Mattson Tomlin)، وظیفه آماده سازی فیلمنامه‌ها را بر عهده دارد. او فیلم‌های The Batman و The Batman Part II را در پرونده هنری خود دارد.

همانطور که از نامش می‌توان حدس زد، سریال Game of Thrones: Aegon’s Conquest روی اگان تارگرین (Aegon Targaryen) تمرکز دارد. او موسس حکومت تارگرین بوده و توانست یکی از مهمترین آرزوهایش را به واقعیت تبدیل کند: فتح وستروس. او با کمک ارتش و صد البته سه اژدهای قدرتمند خود جنگ‌ها را یکی پس از دیگری با پیروزی پشت سر گذاشت و از هفت قلمرو وستروس، شش مورد را تحت کنترل خود قرار گرفت.

اگان تارگرین همچنین با شمشیرهای دشمنان شکست خورده خود تخت آهنین (Iron Throne) را خلق کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments