#مهسا_امینی

با زیرنویس تماشا کنید: تریلر جدید سریال The Rings of Power منتشر شد

روزی روزگاری، هزاران سال پیش از هابیت‌ها

تریلر سریال The Rings of Power منتشر شده و به نظر می‌رسد که دل مخاطبان و طرفداران فرنچایز ارباب حلقه‌ها را به دست آورده است. 

یکی از کوتوله‌ها در تریلر می گوید این می تواند آغاز یک دوره جدید باشد! و البته حق با اوست. حلقه‌های قدرت نسل‌ها‌ی قبل از ماجراجویی‌های بیلبو، فرودو و بقیه هابیت‌ها را روایت می‌کندد، اما مشکلات تا حد زیادی یکسان به نظر می‌رسند. شیطان فراوان است و نه تنها قهرمانان مورد انتظار سرزمین میانه باید از آن دفاع کنند، بلکه پیروزی به افراد غیرمنتظره‌ای نیز بستگی دارد که در این راه به افسانه تبدیل می‌شوند. تریلر منتشر شده شخصیت‌ها و مکان‌های باعظمت زیادی را به تصویر می‌کشد که تشخیص اینکه دقیقاً داستان‌ سریال از چه قرار است و این افراد چگونه به یکدیگر مرتبط می‌شوند را دشوار می‌کند. با این حال طبق گفته سازندگان سریال مذکور داستان این اثر طی پنج فصل روایت خواهد شد، بنابراین تا پایان داستان و معنا یافتن تمام المان‌های مطرح شده هنوز زمان زیادی داریم. 

تریلر سریال The Rings of Power

در تیزر تریلر منتشر شده مردم سرزمین میانه نگران به نظر می رسند. تیزر تریلر این گونه ادامه می‌یابد که گالادریل، دورین و سایرین به سمت بالا خیره می‌شوند، چیزی مرموز در آسمان شب در حال پرواز است، چیزی که هنوز مشخص نیست چه چیزی می‌تواند باشد. این اثر که از مجموعه رمان ارباب حلقه‌ها الهام گرفته شده است داستان اجداد هابیت‌ها را روایت می‌کند و در آن از عشق زوجی می‌بینیم که عشق آن‌ها، بسیار شبیه عشق آراگون و آرون از سه گانه اصلی ارباب حلقه‌ها، ممنوع است. 

ممکن است تصور کنید که اکثر شخصیت‌هایی که در تیزر تریلر سریال The Rings of Power مشاهده می‌کنید، از شخصیت‌های کتاب‌های هابیت یا اصلی ارباب حلقه‌ها نیستند؛ موضوع مذکور به این دلیل است که داستان سریال چند هزار سال قبل از وقایع آن داستان‌ها و در عصر دوم اتفاق می‌افتد. در حالی که احتمال دارد گالادریل و الروند نیز در سریال داشته باشند با توجه به طبیعت همیشگی الف‌ها، انتظار دیدن بیلبو یا فرودو یا گیملی را در این سریال نداشته باشید. 

The Lord of the Rings: The Rings of Power در تاریخ دوم ماه سپتامبر برابر با جمعه شب ۱۱ شهریور توسط سرویس استریم آمازون پرایم عرضه خواهد شد و انتظار می‌رود هفته آینده زمانی که این نمایش روی کامیک کان سن دیگو عرضه می‌شود، اطلاعات بیشتری از آن منتشر شود. 

اما نظر شما در رابطه با تریلر سریال The Rings of Power چیست؟ به نظر شما این اسپین‌آف نیز مانند دیگر آثار فرنچایز ارباب حلقه‌ها موفق خواهد شد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید!


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا