تصاویر تازه فیلم Eternals ابرقهرمانان را در کنار هم نشان می‌دهد

تعدادشان به رقم ۲ می‌رسد

تصاویر تازه فیلم Eternals ابرقهرمانان را در کنار هم نشان می‌دهد سورنا رضایی ۰ ۰۹ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
تصاویر تازه فیلم Eternals

وب سایت Empire ساعاتی قبل تصاویر تازه فیلم Eternals را با کاربران خود به اشتراک گذاشت که تعدادشان به رقم ۲ می‌رسد.

همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد اکران تمامی فیلم‌های سال ۲۰۲۰ میلادی با تاخیر مواجه شود و Eternals از این قاعده مستثنا نیست. محصول مشترک مارول و والت دیزنی قرار بود اواخر سال گذشته به سینماها بیاید اما انتشارش تا فوریه سال جاری به تعویق افتاد. از آنجایی که شرایط جهان بهبود نیافت و باکس آفیس جهانی همچنان اوضاع ناامید‌کننده‌ای داشت، ناشر تصمیم گرفت اولین اقتباس سینمایی ایترنال‌ها را یک بار دیگر تاخیر بزند. در ضمن، چین همیشه بازار مهمی برای آثار Marvel Cinematic Universe بوده اما فیلم جدید احتمالا در این کشور روی پرده نقره‌ای نخواهد رفت؛ زیرا کارگردانش کلویی ژائو (Chloé Zhao) قبلا به انتقاد از شرایط موجود در چین پرداخته بود.

دنیای سینمایی مارول طی سه فاز پیشین روی انتقامجویان و محافظان کهکشان تمرکز داشت اما شرایط در فاز چهارم به همین منوال باقی نمی‌ماند. Eternals درباره گروه دیگری از ابرقهرمانان است که قرن‌ها پیش ماموریت یافتند از انسان‌ها در برابر دیوینت‌ها محافظت کنند. در همین راستا، به سیاره زمین آمده و در آن مستقر شدند. ایترنال‌ها به محض ورود به نسل بشر کمک کردند در زمینه‌های مختلف پیشرفت کرده و سطح کیفی زندگی خود را بهبود ببخشند. با این حال، هرگز دخالت مستقیمی در سرنوشت ملت‌ها نداشته و در شرایط جنگ ترجیح می‌دادند اتفاقات را از سایه‌ها نظاره‌گر باشند.

وب سایت Empire ساعاتی قبل تصاویر تازه فیلم Eternals را منتشر کرد. عکس نخست با محوریت برایان تایری هنری (Brian Tyree Henry)، جما چان (Gemma Chan)، ریچارد مدن (Richard Madden)، کیل نانجیانی (Kumail Nanjiani)، لیا مک هیو (Lia McHugh) و بری کیوگن (Barry Keoghan) ثبت شده است. آن‌ها به ترتیب نقش‌های فاستوس، سرسی، ایکاریس، کینگو، اسپرایت و دروگ را ایفا می‌کنند. عکس دوم هم سرسی و ایکاریس را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

فیلم Eternals نه تنها بازیگران متنوعی را در خود جای داده، بلکه اولین مثلث عشقی Marvel Cinematic Universe را شامل می‌شود. در حال حاضر می‌دانیم ایکاریس و دین ویتمن هر دو عاشق سرسی می‌شوند اما اینکه اتفاق مزبور چگونه رخ داده، در حال حاضر مشخص نیست. گروهی از کاربران گمان می‌کنند این اتفاق نتیجه بشکن تانوس باشد. آن‌ها گمان می‌کنند ایکاریس یکی از افرادی بود که ناپدید شد؛ اتفایقی که ملاقات سرسی و دین را زمینه‌چینی می‌کند.

اعضای ایترنال‌ها سعی کرده‌اند بدون جلب توجه در جایی ساکن شده و مانند انسان‌ها یک زندگی عادی داشته باشند اما این موضوع برای کینگو صدق نمی‌کند. او ستاره فیلم‌های بالیوود شده و چهره مشهوری به شمار می‌رود. کینگو همچنین با مدرنیته کنار آمده و عاشق ثروتمند بودن است. در ضمن، کمیل نانجیانی سعی کرده با نقش خود در Eternals نگاه مردم ایالات متحده آمریکا نسبت به پاکستانی‌ها و هندی‌ها را تغییر دهد.

با شیوع سویه دلتا ویروس کرونا در آمریکا، نگرانی‌هایی نسبت به تاخیری دیگر در اکران Eternals به وجود آمده است. با توجه به گزارش‌های غیررسمی، در صورتی که Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings بتواند انتظارات تجاری سازندگان خود را برآورده کند، اقتباس سینمایی ایترنالز بدون تغییر در برنامه‌ریزی‌ها روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا