فصل جدید Digimon Adventure به زودی منتشر می‌شود

تجدید خاطره در دنیای دیجیتال

به تازگی تریلری از Digimon Adventure توسط استودیو Toei Animation منتشر شده که طرفداران این فرنچایز را هیجان‌زده کرده است.

دیجیمون یکی از خاطره‌انگیزترین و محبوب‌ترین مجموعه‌های ساخته شده در طول تاریخ شمرده می‌شود که تا امروز قسمت‌های زیادی از آن عرضه شده‌ است. چند روز پیش در تاریخ ۲۰ ژانویه، استودیو Toei Animation در صفحه رسمی یوتیوب خود تریلر کوتاهی از Digimon Adventure منتشر کرد که در آن تاریخ انتشار اولین قسمت این مجموعه در سال ۱۹۹۹ را یادآوری کرده است. همچنین در پایان این ویدیو اعلام شده که در آپریل ۲۰۲۰، Digimon Adventure در ژاپن عرضه خواهد شد. هنوز اطلاعات دیگری درمورد برنامه‌ریزی شرکت Toei در دست نیست اما این قطعا خبر خوبی برای هوادارن دنیای پیچیده‌ی دیجیمون‌ها خواهد بود.

این انیمه که به‌نظر می‌رسد Digimon Adventure نام دارد، دوباره به به سراغ ۸ شخصیت اصلی و دیجیمون‌های آن‌ها خواهد رفت. طبق اخبار فاش شده، Tai که به سطح پنجم رسیده، همراه بقیه دوستانش در کمپ تابستانی مشغول تفریح هستند که داستان به سوی دنیای دیجیتال می‌رود و ماجراهای بسیاری را برای شخصیت‌های محبوبمان رقم می‌زند.

در حال حاضر انیمه دیگری با محوریت دنیای دیجیمون در دست انتشار قرار گرفته که Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna نام دارد. طبق تریلرها و اخبار منتشر شده، در این انیمه تمام کاراکترهای دیجی‌دستیند بزرگ شده‌اند اما بخاطر اتفاقاتی که در جریان است، به همراه دیجیمون‌های خود، دور هم جمع می‌شوند و برای نجات دنیا تلاش می‌کنند. این انیمه تک قسمتی به کارگردانی Tomohisa Taguchi ساخته شده و در تاریخ ۲۱ فوریه (۲ اسفند) در ژاپن منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا