زندگی معمولی آقای قاتل در تیزر جدید فصل نهم Dexter

زندگی‌ای که به‌زودی از این رو به آن رو می‌شود

شبکه آمریکایی شوتایم ساعاتی قبل تیزر جدید فصل نهم Dexter را منتشر کرد که بخشی از زندگی معمولی دکستر مورگان را به تصویر می‌کشد.

وقتی بحث احیای یک اثر مطرح می‌شود، بدون شک Zack Snyder’s Justice League به ذهن خطور می‌کند. این فیلم نخستین بار در سال ۲۰۱۷ میلادی اکران شد و پس از آن، یک کمپین بزرگ برای انتشار نسخه اصلی‌اش به وجود آمد؛ کمپینی که حمایت دست‌اندرکاران و بازیگران فیلم را به دست آورد و شدیدا مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت. طرفداران به مرور زمان نه تنها تسلیم نشدند، بلکه تلاش کردند صدای خود را به شکل واضح‌تری به گوش مدیران وارنر برسانند. آن‌ها نهایتا موفق شدند پس از چند سال به خواسته خود برساند. با وجود این‌ها، اسنایدر کات تنها اثری نیست که به لطف تلاش‌های طرفداران در دسترس قرار گرفت.

شوتایم مانند HBO یک شبکه معروف نیست اما آثاری قابل‌توجهی دارد. یکی از آن‌ها، Dexter است که بین اکتبر ۲۰۰۶ الی سپتامبر ۲۰۱۳ روی آنتن رفت و طرفداران بسیاری را به دست آورد. داستان درباره یک کارشناس خون در بخش جنایی پلیس است. دکستر مورگان طی اتفاقاتی تصمیم می‌گیرد شخصا عدالت را در قبال افرادی اجرا کند که موفق می‌شوند از چنگال مردان قانون فرار کنند. محصول مشترک CBS و شوتایم بنا به دلایلی پایان‌بندی بسیار ضعیفی داشت؛ به حدی ضعیف که صدای طرفداران پروپاقرص سریال را درآورد. آن‌ها طی سال‌های گذشته بارها خواسته بودند دست‌اندرکاران فکری به حال پایان‌بندی ضعیف کنند. اگرچه مانند طرفداران اسنایدر کات یک کمپین بزرگ نداشتند، به خواسته خود رسیده و فصل نهم در در آستانه پخش قرار دارد.

شوتایم اخیرا تیزر جدید فصل نهم Dexter را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو بسیار کوتاه بوده و در ابتدا تعدادی از شهروندان را نشان می‌دهد که به فردی به نام جیمز صبح به خیر گفته یا با او احوالپرسی می‌کنند. در ادامه مشخص می‌شود جیمز در واقع دکستر مورگان است که نام خود را تغییر داده و با هویتی کاملا جدید زندگی می‌کند. در انتها، پروتاگونیست را می‌بینیم که با دیدن چاقویی که در ویترین مغازه قرار گرفته متوقف شده و مبهوت آن می‌شود. در ضمن، طبق اطلاعاتی که در گذشته منتشر شده بودند پروتاگونیست به عنوان دستیار فروش در مغازه‌ای به نام Fred’s Fish & Game مشغول به کار است.

کلاید فیلیپس (Clyde Phillips) که شورارنر Dexter بوده، برای فصل نهم بازگشته است. او در گفتگوهای اخیر خود بسیار محتاطانه صحبت کرده و نگفته کدام یک از بازیگران فصل‌های پیشین بازمی‌گردند. با این حال، تعدادی از چهره‌های جدید تیم بازیگری معرفی شده‌اند. جولیا جونز (Julia Jones) که در فصل اول The Mandalorian حضور داشت، نقش آنجلا بیشاپ را پذیرفت. بیشاپ، رئیس پلیس شهری است که دکستر در جریان فصل نهم آنجا زندگی می‌کند. از دیگر تازه‌واردها می‌توان به الانو میلر (Alano Miller) و جک اولکات (Jack Alcott) را نام برد.

در انتها، شوتایم هنوز تاریخی برای انتشار فصل نهم سریال دکستر اعلام نکرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا