برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

سومین خلاصه داستان فیلم Deadpool 3 منتشر شد

همه‌چیز برای خانواده است!!

سومین خلاصه داستان فیلم Deadpool 3 منتشر شد ۸ ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
خلاصه داستان فیلم Deadpool 3

به‌دنبال انتشار دومین تریلر در سینماکان، سومین خلاصه داستان فیلم Deadpool 3 به‌صورت رسمی توسط استودیو مارول منتشر شده است.

بدون شک یکی از بزرگترین آثار مارول، رویداد کراس اوری Deadpool & Wolverine است که ضمن معرفی ددپول به دنیای سینمایی مارول، هیو جکمن (Hugh Jackman) را باری دیگر به نقش ولورین بازمی‌گرداند. در حالی که بسیاری از جزئیات داستان مخفی نگه داشته شده، اما به‌لطف شایعات، گمانه‌زنی‌ها و اولین تیزر تریلرش، کاملا واضح است که این فیلم به‌عنوان قسمت پایانی سه‌گانه ددپول و همچنین اولین پروژه سینمایی بزرگسال استودیو مارول، قراره یکی از بزرگترین رویدادهای کراس اوری تاریخ سینما باشد و فرانچایز پانزده ساله دنیای سینمایی مارول را از خطر نابودی نجات بدهد.

روز گذشته استودیو مارول با حاضر شدن در همایش سینماکان، دومین تریلر را پشت درب‌های بسته برای حاضرین در سالن به نمایش گذاشته است. اینطور که پیداست مارول برنامه‌های زیادی برای بازاریابی این فیلم به‌شدت مورد انتظار دارد، زیرا ساعاتی پیش در اقدامی غیرمنتظره خلاصه جدیدی از داستان را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

پس از مواجه شدن با بحران‌های میانسالی، وید ویلسون حالا ماشین‌های کارکرده و دسته دوم می‌فروشد و کاملا قهرمان بودن را کنار گذاشته است، البته تا وقتی که خانواده، دوستانش و کل دنيا در معرض خطر قرار می‌گیرند. اینجاست که جهش‌یافته نامیرای داستان لباس اسپندکس قرمز خود را به تن کرده و ناخواسته با ولورين برای محافظت از خانواده، دنیا و ميراث‌شان همکاری می‌کند.

دومین تریلر چه زمانی برای عموم منتشر می‌شود؟ متاسفانه در حال حاضر اطلاعات موثقی در این رابطه نداریم، اما با توجه به اینکه تنها سه ماه تا اکران فیلم باقی مانده، استودیو مارول نهایتا تا چند هفته آینده باید آن را با عموم به اشتراک بگذارد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine که تنها اثر سینمایی مارول در سال جاری است، در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments