برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

دومین تریلر فیلم Deadpool 3 پشت درب‌های بسته در سینماکان به نمایش درآمد

لو رفتن محتوای تریلر توسط تماشاچیان!!

دومین تریلر فیلم Deadpool 3 پشت درب‌های بسته در سینماکان به نمایش درآمد ۴۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
دومین تریلر فیلم Deadpool 3

همانطور که انتظار می‌رفت، دومین تریلر فیلم Deadpool 3 شب گذشته پشت درب‌های بسته در سینماکان به نمایش درآمده، اما جای نگرانی نیست چون محتوای آن به‌تازگی توسط برخی از تماشاچیان لو رفته است.

شاید امسال چندین فیلم کمیک بوکی در صف اکران باشند، اما به‌دنبال انتقاد طرفداران از عملکرد ضعیف دنیای سینمایی مارول بعد از اندگیم، این فرانچایز پانزده ساله امسال تنها با فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine که قسمت پایانی سه‌گانه ددپول و اولین اثر سینمایی بزرگسال استودیو مارول محسوب می‌شود، به سینماها بازمی‌گردد.

چند ماه پیش اولین تیزر تریلرش منتشر شد و رسما تایید کرد که این فیلم قراره یکی از بزرگترین رویدادهای کراس اوری تاریخ سینما باشد و MCU را از خطر نابودی نجات بدهد. از آنجایی که تنها سه ماه با اکران فاصله داریم، استودیو مارول باید با سرعت بیشتری کمپین تبلیغاتی پروژه را پیش ببرد و به‌همین خاطر شب گذشته در همایش سینماکان، دومین تریلر فیلم Deadpool 3 را پشت درب‌های بسته منتشر کرد. خوشبختانه جای نگرانی نیست، زیرا به‌لطف برخی از تماشاچیان، محتوای تریلر به‌کلی لو رفته است.

ابتدا وید ویلسون را می‌بینیم که در تلاش برای فروختن ماشین به یک خانواده است. سپس به‌همراه پیتر به خانه بازگشته و درست مثل تریلر قبلی با یک جشن تولد غافلگیر می‌شود. او در مهمانی با افراد مختلفی صحبت می‌کند که همگی چهره‌های آشنای دو فیلم قبلی هستند. در یک صحنه وید در پاسخ به اینکه آیا با کوکائین پارتی موافقی یا نه، به شوخی می‌گوید: این تنها چیزی است که فایگی ممنوع کرده بود. درست وقتی وید می‌خواهد شمع‌‌ها را فوت کند، صدای درب به گوش می‌رسد و وید برای اولین بار با ماموران TVA روبرو می‌شود. بعد از تکرار برخی صحنه‌های تکراری از اولین تریلر، آقای پارادوکس را می‌بینیم که روبروی ددپول نشسته و توضیح می‌دهد که TVA چیست و چرا باید از خط زمانی مقدس دفاع کند. پارادوکس در ادامه می‌گوید: تو خاص هستی و برای هدفی بالاتر انتخاب شدی. سپس صحنه‌هایی از گذشته، حال و آینده احتمالی وید روی مانیتورهای سازمان به نمایش درمی‌آید که ثور را در حال گریه کردن بالا سر جسد ددپول نشان می‌دهد و در همین حین پارادوکس می‌گوید: این اتفاق در آینده‌ای دور رخ می‌دهد. در ادامه ددپول خود را مسیح مارول نامیده و خطاب به تماشاچیان می‌گوید: فشار بخور فاکس! من دارم به دیزنی لند می‌روم. دوباره برخی صحنه‌های اولین تریلر تکرار می‌شود و سپس در اقدامی غیرمنتظره پارادوکس دو کاتانا از جنس آدامانتیوم به ددپول هدیه می‌دهد. در آخر هم دو جهش‌یافته نامیرای داستان را در حال قدم زدن در یک تونل می‌بینیم. ددپول به ولورین می‌گوید: شنیدم جنگ‌های مخفی بالاخره قراره معرفی بشود. در همین حین صدای زنگ یک تلفن شنیده می‌شود و ولورین با نگاه کردن به دوربین و شکستن دیوار چهارم برای اولین بار خطاب به تماشاچی می‌گوید: هی باب! تو در سالن سینما هستی، موبایلت را خاموش کن. سپس ددپول با خنده می‌گوید: دیوار چهارم خوب شکستی، فکر نمی‌کردم چنین استعدادهایی داشته باشی.

دومین تریلر فیلم Deadpool 3 چه زمانی برای عموم منتشر می‌شود؟ متاسفانه در حال حاضر اطلاعات موثقی در این رابطه نداریم، اما با توجه به اینکه تنها سه ماه تا اکران فیلم باقی مانده، استودیو مارول نهایتا تا چند هفته آینده باید آن را با عموم به اشتراک بگذارد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

45 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments