تماشا کنید: کیت بیشاب با DLC رایگان به بازی Marvel’s Avengers اضافه خواهد شد

به هرجا که می‌خواهید تلپورت کنید

ساعاتی پیش مشخص شد که قرار است دو شخصیت جدید در یک بسته‌های الحاقی (DLC) رایگان به بازی Marvel’s Avengers اضافه شوند.

بازی Marvel’s Avengers که به تازگی توسط استودیوی Square Enix منتشر شده است، با استقبال به نسبت خوبی مواجه شده است و بنظر می‌آید تا حدودی توانسته است انتظارات هواداران خود را به تحقق برساند. در این بازی شما کنترل شخصیت‌های زیادی از گروه سوپرهیرویی اونجرز را بدست خواهید گرفت و داستان را تجربه خواهید کرد. هرچند در بازی Marvel’s Avengers شخصیت‌های زیادی مانند کاپیتان آمریکا (Captain America)، آیرن من (Iron Man)، ثور (Thor) و … وجود دارند، اما Square Enix قرار است شخصیت‌های جدیدی را به مرور زمان در قالب بسته‌های الحاقی (DLC) رایگان به بازی اضافه کند.

چندی پیش بود که در یک رویداد اینترنتی، مشخص شد که شخصیت کلینت بارتون (Clint Barton) که به Hawkeye موسوم است، قرار است به بازی Marvel’s Avengers اضافه شود و حال، بصورت رسمی مشخص شد که شخصیت دیگری نیز بصورت یک DLC رایگان به این بازی اضافه خواهد شد. کیت بیشاپ (Kate Bishop) که پیش‌تر نقش کلیدی او در کمیک بوک‌های مارول را دیده بودیم، قرار است به بازی Marvel’s Avengers اضافه شود و جالب آن است که نام این شخصیت نیز Hawkeye است. این شخصیت در زمانی که کلینت بارتون در دسترس نیست، ظهور می‌کند و به عنوان Hawkeye به ماموریت می‌پردازد.

شخصیت کیت بیشاپ قرار است توسط اشلی برچ (Ashley Burch) صداگذاری شود که پیش‌تر صدای او را در قالب شخصیت‌هایی مانند کلویی (Chloe) در Life is Strange و تاینی تینا (Tiny Tina) در سری بازی‌های Borderlands شاهد بودیم.

شخصیت کیت بیشاپ که قرار است در ماه اکتبر سال جاری به بازی Marvel’s Avengers اضافه شود، در قالب مرحله‌ی جذابی به نام Taking AIM به بازی اضافه خواهد شد و به خط داستانی کلینت بارتون، Hawkeye، پیوند خواهد خورد. از قابلیت‌های کیت بیشاپ می‌توانیم به تیراندازی قوی و تلپورت اشاره کنیم که در بازی نیز در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا