جزئیات آپدیت جدید Warzone – از نرف شدن پرک‌ها تا قدرت عجیب سلاح PPSH!

جزئیات آپدیت ۸۰۰ مگابایتی ۲ سپتامبر

آپدیت جدید Warzone

اخیرا آپدیت جدید Call of Duty: Warzone به این عنوان اضافه شده و چنان که به نظر می‌رسد، برخی از پرک‌ها مانند Serpentine نرف شده‌اند و بعضی از اسلحه خوب این فصل هم از کار افتاده‌اند تا جای خود را به اتچمنت خاص PPSH بدهند!

مدت‌هاست که پس از عرضه بازی Call of Duty: Vanguard، عنوان رایگان و بتل رویال Warzone هم دستخوش تغییرات جدی شده و علاوه بر عوض شدن نقشه اصلی آن، اسلحه جنگ جهانی دوم هم به آن اضافه شده‌اند که به طرز عجیبی برخی از آن‌ها از سلاح‌های مدرن هم قوی‌تر هستند! این اقدام که همه چیز در Warzone عوض شده و حتی نام آن به Warzone Pacific تغییر پیدا کند، حدودا از اواخر پاییز سال گذشته شروع شد و در نهایت، امسال با اتمام پشتیبانی از این بازی به آخر راه خواهد رسید.

با این وجود، به عنوان آخرین فصل از بازی، سازندگان چند هفته است که سیزن جدیدی تحت عنوان The Last Stand را در بازی Call of Duty: Warzone شروع کرده‌اند که با یک آپدیت حدود ۱۰ گیگابایتی همراه بود و متا بازی را به کلی تغییر داد. با این حال، این تمام ماجرا نبود و سازندگان روز گذشته یک آپدیت ۸۰۰ مگابایتی را هم منتشر کردند که برخی سلاح‌ها و پرک‌ها را نرف و به طرز عجیبی سلاح PPSH را باف کرده است.

تغییرات آپدیت جدید Warzone

طبق معمول وقتی که آپدیت جدیدی برای بازی Call of Duty: Warzone منتشر می‌شود، اینبار هم تغییراتی در متا گیم پلی این عنوان ایجاد شده است؛ طوری که پس از نرف شدن پرک Serpentine در ابتدای سیزن پنج، حال یکبار دیگر این قابلیت نرف شده تا بازیکنان فقط هنگام دویدن به صورت Tactical قادر به استفاده از مزیت آن برای آسیب کمتر از تیرهای دشمن باشند.

همچنین علاوه بر این مورد، اکنون اگر رویداد Heroes Vs. Villains را دنبال کنید، متوجه خواهید شد که میزان امتیازی که هنگام گرفتن توکن‌ها پس از کشتن بازیکنان و باز کردن جعبه‌ها به شما داده می‌شود، از ۱۰۰ به ۲۰۰ ارتقا پیدا کرده است. به علاوه، از این آپدیت به بعد در حالت Operation: The Last Call می‌توان دید که کیت‌های بمب و خنثی کردن آن‌ها در Buy Station ها قابل خرید هستند.

یک تغییر فوق‌العاده خاص در این فصل هم اضافه شدن حالت مه و غروب آفتاب به نقشه Rebirth Island بود که خود باعث می‌شد تا بازیکنان دید کمتری داشته باشند و نرخ فریم آن‌ها پایین‌تر بیاید. این در حالی است که همچنان مه در این نقشه وجود دارد و مشکل دید حل نشده، اما حداقل مشکل افت فریم حل شده و در این آپدیت جدید Warzone بازیکنان کمتر شاهد لگ زدن بازی خواهند بود. همچنین صحبت از افت فریم هم که باشد، برخی از کاربران هنگام استفاده از سلاح EX1 در باندل 8-Bit Warfare اظهار کرده بودند که فیلتر تیرهای آن باعث افت فریم می‌شود و حال این مشکل حل شده است.

یکی دیگر از ویژگی‌های باف شده در این آپدیت هم برای استریک Supply Box UAV است؛ قابلیت جدیدی که به واسطه آن، می‌توانید یک UAV مخصوص پیدا کردن جعبه‌های داخل نقشه را فعال کرده و از آن برای پیدا کردن لوت بهتر استفاده کنید. با این وجود این قابلیت پیش از آپدیت روز گذشته، به بازیکنان جای جعبه‌های تجدیدپذیر Resurgence را هم نشان می‌داد،‌ در حالی که اکنون با این به روزرسانی این ویژگی از آن حذف شده تا بازیکنان بیشتر روی پیدا کردن جعبه‌های مهم‌تر تمرکز کنند.

یک نکته خاص درباره تغییرات و آپدیت جدید Warzone هم این است که حال بازیکنان می‌توانند هنگام استفاده از منو مشاهده مقدار تیرها، پول و ماسک گاز، ماسک را در ابتدای سمت چپ مشاهده کنند. این برای بازیکنانی که قابلیت استفاده دستی از ماسک گاز را فعال می‌کنند بسیار دارای اهمیت است و به سرعت استفاده از آن کمک خواهد کرد. همچنین حال در منوهای بازی، می‌توانید راحت‌تر تنظیمات مربوط به دستی کردن ماسک گاز را مشاهده کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا