مجله‌ی توتال فیلم از پوستر جدید Black Widow رونمایی کرد

اسکارلت یوهانسون درمورد این فیلم چه دیدگاهی دارد؟

Black Widow

کاور فیلم Black Widow در شماره‌ی جدید مجله‌ی Total Film منتشر شد.

فیلم بیوه‌ی سیاه، یکی از مورد انتظارترین عناوین در دست ساخت دنیای سینمایی مارول به حساب می‌آید که اسکارلت یوهانسون (Scarlett Johansson) در این فیلم در نقش ناتاشا رومانف بازی می‌کند و ستاره‌ی این عنوان ابرقهرمانی به شمار می‌رود. مدتی پیش اسکارلت یوهانسون در مصاحبه‌ای که انجام داد، درمورد مضمون Black Widow صحبت کرد:

این فیلم در مورد بخشش فردی و خانواده است. من عقیده دارم ما در زندگی بارها به بلوغ می‌رسیم و در لحظاتی به مرحله‌ی تغییرات بعدی انتقال پیدا می‌کنیم و زمانی که تغییر می‌کنیم، این مرحله فراتر از آن چیزی است که به‌نظر می‌رسد. در بیوه‌ی سیاه، وقتی کاراکتر اصلی را می‌بینیم، زمانی که بحران واقعی در جریان است، در سراسر فیلم او با مسائل مختلف درونی خود و چیزهایی که او را ساخته‌اند، مواجه می‌شود. او به نوعی از این بحران عبور می‌کند و به مرحله‌ی پایدارتری می‌رسد که یک شخصیت مستقل و خوددار است. بنابراین، این سفر او است. من نسبت به آن امیدوار هستم.

پوستری که مجله‌ی توتال فیلم از Black Widow منتشر کرده، توجه هواداران را جلب کرده است. در این عکس می‌توانیم تعدادی از بازیگران مختلف این فیلم مورد انتظار را ببینیم.

Black Widow

علاوه‌بر اسکارلت جوهانسون و فلورنس پیو، بازیگران مطرح دیگری از جمله دیوید هاربور (David Harbour) در نقش رد گاردین، ریچل وایز (Rachel Weisz) در نقش ملینا وستوکوف و ویلیام هرت (William Hurt) در نقش ژنرال تاندربولت راس در فیلم ابرقهرمانی بیوه‌ی سیاه ایفای نقش می‌کنند. همچنین، اخیرا تصاویر جذابی از شخصیت‌های این فیلم منتشر شده که استایل متفاوتی از کاراکترهای این فیلم را نمایش می‌دهند.

فیلم Black Widow قرار است در ۶ نوامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۶ آبان ماه) در سینماهای آمریکای شمالی اکران شود. البته، از آن‌جایی همچنان شیوع ویروس کرونا و مشکلات پیرامون آن پابرجاست، احتمال آن‌که تاریخ اعلام شده باز هم تغییر کند، وجود دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا