لوگوی بازی جدید بتمن لو رفت

آیا بتمن آرکام ریبوت می‌شود؟

بازی جدید بتمن

نشان بازی جدید بتمن که شعبه‌ی مونترال برادران وارنر روی آن کار می‌کند، احتمالا لو رفته است.

شواهد حاکی از آن است که استودیو مونترال برادران وارنر در حال کار کردن روی بازی بتمن جدیدی است که به‌زودی از آن رونمایی می‌شود. این بازی که به گفته‌ی برخی قرار است یک بازنگری از سری Batman Arkham باشد، توسط شخصی در توییتر منتشر شده است.

عکس لوگوی جدید توسط کاربری در توییتر منتشر شده که ادعا می‌کند آن را از آسانسور دفتر مونترال برادران وارنر گرفته است. این لوگو شباهت‌های زیادی به لوگوی انیمیشن سریالی Batman Beyond دارد که پخش آن از اواخر دهه‌ی 90 در شبکه‌ی تلویزیونی برادران وارنر شروع شد و تا چند سال بعد هم ادامه پیدا کرد. هر چند که در این لوگو سر بتمن و بال‌های او شکل متفاوتی دارند.

برادران وارنر هنوز اطلاعات دقیق و مشخصی از بازی جدید خود منتشر نکرده و حتی اسم بازی را هم نمی‌دانیم، اما ممکن است این لوگو از بازی منتسب به دیمین وین (پسر بروس و تالیا) باشد که قبلا گزارش شده بود برادران وارنر روی آن کار می‌کند. به نظر می‌رسد که برای رد یا تایید این لوگو باید تا زمان رونمایی رسمی بازی صبر کنیم. دیگر احتمالی که پیرامون این لوگو وجود دارد، می‌گوید که که بازی بعدی بتمن ممکن است ریبوت یا همان بازنگری مجموعه‌ی بتمن آرکام باشد.

این ممکن است اولین نگاه به بازی جدید بتمن باشد
(از آسانسور شرکت برادران وارنر مونترال)
— James Sigfield 

هنوز اطلاعات بیشتری از داستان بازی در دسترس نیست اما شایعه شده که ممکن است بازی تا انتهای ۲۰۲۰ عرضه شود. رونمایی بازی در چند ماه آینده چندان دور از ذهن به نظر نمی‌رسد. به نظر شما ریبوت کردن سری بتمن آرکام ایده‌ی خوبی است یا نه؟ نظرات خود را از طریق بخش نظرات یا شبکه‌های اجتماعی با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا