شرکت Warner Bros یکبار دیگر به بازی جدید بتمن اشاره کرد

تصاویر جدید، باز هم خبر از حضور Court of Owls را می‌دهند

بازی جدید بتمن

شعبه‌ی مونترال استودیوی Warner Bros. Games با انتشار تصاویری در شبکه‌های اجتماعی، باری دیگر به بازی جدید خود بر اساس شخصیت بتمن اشاره کرد.

پس از انتشار عنوان Batman: Arkham Knight طرفداران شوالیه‌ی تاریکی منتظر اطلاعاتی از نسخه‌ی بعدی بتمن بودند. در این بازه‌‌ی تقریبا پنج ساله احتمالات مختلفی مطرح شد که قوی‌ترین آن‌ها، ساخت عنوانی بود که سازمانی به نام Court of Owls را دشمن اصلی بتمن قرار می‌داد. حالا WB Games Montreal تصاویری را منتشر کرده است که در بالای‌شان، عبارت Capture the Knight یا «شوالیه را دستگیر کنید» به چشم می‌خورد.

استودیوی مونترال در ابتدا تصاویری که هر کدام تکه‌ای از یک لوگو را تشکیل می‌دهند، به طور جداگانه در فیسبوک، توییتر و اینستاگرام منتشر کرد که با کنار هم قرار دادن‌شان به تصویر زیر می‌رسیم. تصویری که به احتمال زیاد مربوط به نیروهای پلیس گاتهام است.

به شباهت تصویر بالا و پایین دقت کنید

حساب استودیوی مونترال چند ماه پیش هم حرکت مشابهی را انجام داده بود. با این اوصاف می‌توان گفت که احتمال رونمایی این بازی جدید بر اساس بتمن در سال جاری میلادی بسیار بالاست، اما در مورد تاریخ دقیقش نمی‌توان نظری داد. آخرین حضور شوالیه‌ی تاریکی در دنیای ویدیوگیم به عنوان Batman: The Enemy Within ساخته‌ی استودیوی تل‌تیل بر می‌گردد که اپیزود آخرش در مارس ۲۰۱۸ منتشر شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا