نقشه‌ی جدید بازی Apex Legends لو رفت

فصل ششم در راه است

نقشه‌ی جدید بازی Apex Legends لو رفت مهسا سپاهی ۰ ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Apex Legends

نقشه‌ی جدیدی از بازی Apex Legends لو رفته که از هیجان و شگفتی‌های فصل ۶ این عنوان بتل رویال خبر می‌دهد.

طبق اخبار منتشر شده، به‌نظر می‌رسد جزئیات مهمی از نقشه‌ی جدید بازی ایپکس لجندز منتشر شده که باعث هیجان طرفداران این عنوان بتل رویال شده است. گفته می‌شود این نقشه منطقه‌ای تحت عنوان Tropic Island را پوشش می‌دهد. در حال حاضر، تنها نمای اولیه‌ی این نقشه لو رفته و به‌نظر می‌رسد با به‌روزرسانی فصل ششم بازی Apex Legends، این نقشه به بازی اضافه می‌شود. از طرفی دیگر، احتمال منتشر نشدن این نقشه هم وجود دارد و ممکن است توسعه‌دهندگان ایپکس لجندز و استودیوی Respawn Entertainment قصد دارند تنها به تست این فضا بپردازند.

جالب است بدانید دو فرد با نام‌های Shrugtal و Biast12 در اکانت توییتر خود از Tropic Island نام برده‌اند. در واقع، احتمال آن‌که نقشه‌ی جدید با همین نام منتشر شود، زیاد است. همچنین مدتی پیش استودیوی ریسپاون اینترتینمنت در اقدامی غیرمنتظره از فصل ششم رقابت‌های ایپکس لجندز رونمایی کرد. در آن زمان اعلام شد کاربران این بازی بتل رویال می‌توانند منتظر اضافه شدن یک قهرمان جدید، تغییرات قابل‌توجه در نقشه‌ی World’s Edge و همچنین اضافه شدن سیستم ساخت و ساز باشند. علاوه‌‌بر این، پس از نصب به‌روزرسانی فصل ششم، کاربران شاهد اضافه شدن یک مسلسل دستی جدید تحت عنوان The Volt خواهند بود. این سلاح قبل‌تر در بازی Titanfall 2 مورد استفاده قرار گرفته بود.

بازی Apex Legends درحال حاضر به صورت کاملا رایگان روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند به تجربه‌ی آن بپردازند. همچنین، این بازی اخیرا از قابلیت کراس پلی بهره‌مند شده و کاربران پلتفرم‌های مختلف می‌توانند با یک‌دیگر این عنوان هیجان‌انگیز را تجربه کنند.

لازم به ذکر است که فصل ششم رقابت‌های Apex Legends از تاریخ ۲۸ مرداد (مصادف با ۱۸ آگوست) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا