1%
  • 0/10

چرا ساخت سریال Horizon Zero Dawn متوقف شد؟

چرا ساخت سریال Horizon Zero Dawn متوقف شد؟ ۰ ۱۵ تیر ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ساخت سریال Horizon Zero Dawn

خبرنگار رسانه Rolling Stone به نقل از منبع خود اعلام کرده ساخت سریال Horizon Zero Dawn متوقف شده است.

سونی طی سال‌های گذشته بخشی از منابع خود را به ساخت اقتباس سینمایی یا سریالی بازی‌های ویدیویی اختصاص داده است. در همین راستا، پلی استیشن پروداکشنز را تاسیس کرده که از محصولاتش می‌توان به سریال The Last of Us اشاره کرد. این استودیو و سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) در سال ۲۰۲۲ میلادی اعلام کرده بودند سریال لایو اکشن Horizon Zero Dawn را خواهند ساخت.

جزئیات چندانی از سریال Horizon Zero Dawn به اشتراک گذاشته نشد و نه می‌دانستیم داستان دقیقاً حول محور چه موضوعی می‌چرخد و نه می‌دانستیم چه بازیگرانی قرار است نقش‌های اصلی را ایفا کنند. تنها مشخص شده بود که استیو بلکمن (Steve Blackman)، سازنده Umbrella Academy، به پروژه پیوسته و قرار است شورانر باشد. همچنین دست اندرکاران احتمالاً نام Horizon 2074 را برایش انتخاب کرده‌اند.

خبرنگار Rolling Stone در گزارشی اختصاصی اعلام کرده ساخت سریال Horizon Zero Dawn لغو شده است. این اتفاق در نتیجه اتهاماتی رخ داده که علیه استیو بلکمن مطرح شده است. چندی پیش ۱۲ نفر از افرادی که با بکمن همکاری داشتند، مدعی شده‌اند او رفتارهای «آزاردهنده» و «تلافی جوایانه‌ای» داشته و محیط کاری نه چندان مناسبی را ایجاد می‌کرد. اگرچه نتفلیکس یا سونی واکنشی به مطرح شدن چنین اتهاماتی نداشته‌اند، ظاهراً دو سریال هورایزن و یک پروژه دیگر به نام Orbital لغو شده‌اند.

استیو بلکمن به اتهامات مطرح شده علیه خود واکنش نشان داد و آن‌ها را «غیر واقعی» و «کاملاً چرند» توصیف کرد. البته وارد جزئیات نشد و نگفت آیا ادعای خبرنگار Rolling Stone درباره لغو ساخت سریال Horizon Zero Dawn و Orbital حقیقت دارد یا خیر. در ضمن، خبرنگار رولینگ استون در متن خود شفافسازی نکرد و یک سوال بسیار مهم بدون پاسخ مانده است: سریال‌های مزبور بطور کامل لغو شده‌اند یا شورانرهای جایگزین به آن‌ها خواهند پیوست؟

با وجود این ابهام، رسانه‌های مختلف اعلام کرده‌اند Horizon Zero Dawn و Orbital به طور کامل کنار گذاشته شده و نباید انتظار داشت احیا شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments