1%
  • 0/10

آیا اسپین آف سریال Wednesday ساخته می‌شود؟

طرفداران می‌توانند امید داشته باشند

آیا اسپین آف سریال Wednesday ساخته می‌شود؟ ۰ ۳۰ آذر ۱۴۰۱ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
اسپین آف سریال Wednesday

پس از موفقیت سریال Wednesday، سایر اعضای خانواده آدامز (The Addams Family) ممکن است این شانس را داشته باشند که بتواند نمایش اختصاصی خودشان را در نتفلیکس (Netflix) داشته باشند. بنابراین این امید وجود دارد که بزودی شاهد ساخت اسپین آف سریال Wednesday باشیم.

ممکن است پس از موفقیت‌های اخیر برای جدیدترین سریال از مجموعه خانواده آدامز، چند اسپین‌آف سریال Wednesday در راه باشند. این سریال که تیم برتون (Tim Burton) را به عنوان تهیه‌کننده خود دارد، تبدیل به یک نمایش بسیار موفق شد. سریال Wednesday که چند نمونه درشان از کمدی سیاه را به نمایش می‌گذارد، جنا اورتگا (Jenna Ortega) را به عنوان بازیگر شخصیت اصلی خود یعنی ونزدی آدامز (Wednesday Addams) دارد. پس از این که او در مدرسه اقدام به قتل می‌کند، جایی را برای خود در آکادمی عجیب و غریب نورمور (Nevermore) که مدرسه‌ای برای طردشدگان است، به دست می‌آورد.

در حالی که این سریال به شکلی زیبا و درخشان شخصیت ونزدی را بررسی می‌کند، اخیرا اشاره‌هایی به ساخت اسپین‌آف سریال Wednesday شده است. به تازگی پیتر فریدلندر (Peter Friedlander)، یکی از مدیران اجرایی شرکت نتفلیکس، اعلام کرده است که این مجموعه پتانسیل ساخت چندین اسپین‌آف را دارد و حتی ممکن است آن‌ها تنها به خانواده آدامز ختم نشوند و به شخصیت‌های دیگری از این مجموعه نیز بپردازند. پیتر فریدلندر در مصاحبه‌ای که با رسانه Vulture داشت، گفت که با وجود شخصیت‌های بسیار جالب و توسعه‌یافته‌ای که وجود دارند، این سریال می‌تواند یک جهان کامل را از اسپین‌آف‌ها داشته باشد. او در این رابطه گفت:

کاش می‌توانستم بیشتر به شما بگویم. من خوشبین هستم، اما در حال حاضر چیزی برای گفتن ندارم، ولی دوست دارم در آینده چیزهای بیشتری برای گفتن داشته باشم.

کدام یک از دیگر اعضای خانواده آدامز می‌توانند در اسپین آف سریال Wednesday حاضر شوند؟

در حالی که سریال Wednesday در انتظار برای تمدید شدن برای دومین فصل خود است، شرکت نتفلیکس نیز دلیل خوبی برای انتظار حداقل یک اسپین‌آف احتمال از آن را ارائه کرده است. اگر واقعا مجموعه‌ای از اسپین‌آف‌ها قرار است که ساخته شوند، چندین نمایش مختلف وجود دارند که به راحتی می‌توانند به اثری خارق‌العاده تبدیل شوند. اول از همه، نمایشی با گومز (Gomez) و مورتیشیا (Morticia) در زمان حضورشان در آکادمی نورمور، می‌توانند ساخته شوند. سریال Wednesday به خوبی تاریخچه آن‌ها را بررسی می‌کند، زیرا معمای قتل گرت گیتس (Garrett Gates) روی مورتیشا و گومز متمرکز است، اما داستان آن‌ها باید بیشتر باشد. یک اسپین‌آف سریال Wednesday که به طور کامل روی آن‌ها تمرکز داشته باشد و در مورد ماجراجویی‌هایشان باشد، قطعا ایده جذابی است.

همچنین دیدن یک نمایش از پاگزلی (Pugsley) نیز می‌تواند جالب باشد. پاگزلی که جوان‌ترین عضو خانواده است، شانس زیادی برای کسب تحسین در سریال Wednesday نداشت. او در ابتدا یک فرد ضعیف بود که قلدرها اذیتش می‌کردند، اما سپس با کمک‌های ونزدی قوی‌تر می‌شود و می‌تواند بر قلدرها غلبه کند. یک سریال اسپین‌آف یک به روزهای اولیه او، زمانی که خواهرش برای کمک به او حضور نداشت، می‌تواند به پاگزلی یک فرصت عالی برای رشد زیادی بدهد که می‌تواند این شخصیت فوق‌العاده باشد.

علاوه بر این‌ها، فرد آرمیسن (Fred Armisen) ثابت کرد که یک عمو فستر (Uncle Fester) عالی است، او حتی تا آن جا پیش رفت که سر خود را برای ایفای این نقش تراشید. در حالی که او زیاد در سریال Wednesday ظاهر نمی‌شد، اما هنوز طنز خوبی با خود به همراه داشت و به مشکلات قانونی اشاره می‌کند. نمایشی که به بررسی مشکلات قانونی و ماجراجویی‌های او در حال فرار می‌پردازد، می‌تواند به ارزشمندتر کردن سر تراشیده فرد آرمیسن کمک کند. در هر صورت، طرفداران از هر گونه اسپین آف سریال Wednesday قطعا استقبال خوبی خواهند کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments