تماشا کنید: کمدی همیشگی کوین هارت در فیلم جدید نتفلیکس به نام Fatherhood

مشکلات پدری تنها با چاشنی کمدی

مشکلات پدرانی که فرزند خود را بدون حضور همسر خود رشد می‌دهند حتی در جوامع پیشرفته نیز زیاد به چشم نمی‌آیند و حال کوین هارت برای نمایش بهتر این معضل با فیلم Fatherhood به نتفلیکس می‌آید.

نتفلیکس اولین تریلر از درامدی (درام-کمدی) جدید خود با نام Fatherhood با بازیگری کوین هارت (Kevin Hart) را منتشر کرد. کوین هارت به‌عنوان یک پدر درحال تلاش است تا دختر خود پس از مرگ همسرش در زمان تولد دخترشان را به‌خوبی بزرگ کند. این فیلم برگرفته از زندگی متیو لاجلین (Matthew Logelin) و کتاب او با نام Two Kisses for Maddy: A Memoir of Loss and Love است. کوین هارت وظیفه ایفای نقش اول این فیلم را داشته و دیگر بازیگران فیلم شامل لیل رل هاوری (Lil Rel Howery)، انتونی کاریگان (Anthony Carrigan)، الفره وودارد (Alfre Woodard)، پال ریسر (Paul Reiser) و د واندا وایز (DeWanda Wise) می‌شوند.

توسعه این فیلم از سال ۲۰۱۵، ابتدا با حضور و عقد قرارداد چنینگ تیتوم (Channing Tatum) با استودیو TriStar آغاز شد. پس از گذشت سال‌ها از توسعه فیلم، کوین هارت با عقد قراردادی در سال ۲۰۱۹ به همراه پال ویتز (Paul Weitz) به عنوان کارگردان و نویسنده درکنار دینا استیونز (Dana Stevens) وارد تیم فیلم Fatherhood شدند. پس از آن توسعه فیلم به استودیو Columbia Pictures سپرده شد و آن‌ها قصد داشتند این فیلم را در سال ۲۰۲۰ در سینماها اکران کنند، ولی مانند بسیاری فیلم‌های دیگر این فیلم نیز در دامان ویروس کووید ۱۹ افتاده و در پایان به نتفلیکس فروخته شد و نتفلیکس روز ۱۸ ژوئن سال ۲۰۲۱ برابر با ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰ را روز انتشار این فیلم اعلام کرد.

نتفلیکس امروز نیز اولین تریلر فیلم Fatherhood را منتشر کرده تا بینندگان نگاهی بهتر به این فیلم داشته و مشکلات مردی تنها را به نمایش درآورند. ما در تریلر شاهد کمدی‌هایی کوتاه و البته زیبا در کنار مشکلات زندگی لاجلین هستیم. از روی دیگر کوین هارت با دنیای کمدی طی ۲۰ سال فعالیت هنری‌اش نا آشنا نبوده، ولی در این فیلم کمی بیشتر با روحیات جدی و بخش حقیقی او آشنا می‌شویم که می‌تواند بسیاری مخاطبین را جذب خود کند.

گرچه فیلم‌های زیادی با مبنای مشکلات پدران تنها و تلاش آن‌ها برای بزرگ کردن فرزندان خود درحین وجود مشکلات عاطفی خود ساخته شده، اینگونه به‌نظر می‌رسد که Fatherhood دری جدید در این سبک باز کرده و درعین لحظات کمدی اشک را از چشمان مخاطب جاری می‌کند. این فیلم پس از نسخه انگلیسی زبان فیلم The Intouchables، اولین فیلم دراماتیک کوین هارت بوده و موفقیت آن می‌تواند او را بیشتر به ایفای نقش در نقش‌های خارج از سبک همیشگی او دعوت کند.

تفاوتی ندارد شما از کوین هارت دنبال شخصیتی جدی باشید یا به‌دنبال شخصیت کمدی، کوین هارت در فیلم Fatherhood هر دو را راضی نگه خواهد داشت. انتشار این فیلم همزمان با روز جهانی پدر و البته انتشار فیلم Luca and Peter Rabbit 2 از طرف دیزنی و پیکسار منتشر خواهد شد و می‌توانید روزها و شب‌هایی خوب را درکنار خانواده خود داشته باشید.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا