چند دقیقه گیم پلی بازی Need For Speed Unbound

سبکی قدیمی و طرحی جدید

در ویدیو داخل این مطلب، می‌توانید شاهد بخشی لو رفته از گیم پلی بازی Need For Speed Unbound باشید که توسط کاربران منتشر شده است.

چیزی تا عرضه بازی مورد انتظار Need For Speed Unbound باقی نمانده و به دنبال آن، انواع تریلرهای مختلف توسط سازندگان منتشر می‌شوند تا هیجان را برای این عنوان بالا و بالاتر ببرند. در واقع ویدیوهای رسمی منتشر از این بازی، اکثرا شامل بخشی از گیم پلی و همچنین ویژگی‌های شخصی‌سازی، و همچنین انمیشن‌های تازه‌ای هستند که برای اولین بار به عنوانی از سری Need For Speed اضافه شده‌اند.

با این وجود، چند روز مانده تا عرضه رسمی این بازی، برخی از کاربران در فضای مجازی ویدیوهایی را از گیم پلی NFS Unbound منتشر کرده‌اند که یکی از آن‌ها را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

گیم پلی بازی Need For Speed Unbound

در ویدیو فوق، می‌توان دید که بازیکن ابتدا از جلوی خانه‌ای که یکی از همان Safe House های داخل نقشه به نظر می‌رسد، بازی را شروع می‌کند. خودرو رده پایین بازیکن نشان می‌دهد که در این عنوان هم درست مثل اکثر بازی‌های سبک مسابقه‌ای، شما ابتدا با یک ماشین ضعیف شروع می‌کنید و سپس باید به رقابت و کسب تجربه بپردازید تا پول بیشتری را برای ارتقا پ خریدن خودروهای بیشتر به دست بیاورید.

با این حال چیزی که نظر بیننده را به خود جلب می‌کند، انیمیشن‌های تازه‌ای است که به این نسخه جدید از سری بازی‌های Need For Speed اضافه شده و با زدن نیترو، دریفت کشیدن یا حتی خالی شدن مخزن نیترو می‌توان آن‌ها را دید. همچنین یک موضوع خیلی جالب‌تر این است که ظاهرا سازندگان هنوز داستان را از بازی حذف نکرده‌اند و دیالوگ‌هایی که بین کاراکتر اصلی و سایر شخصیت‌ها رد و بدل می‌شود، کاملا گویای ماجرا هستند. با این حال، سیستم بازی چندان شبیه عناوین قبلی نیست و در اینجا، شما به صورت هفتگی وارد مسابقات می‌شوید و باید هر روز یا شب مقدار خاصی پول جمع کنید.

نکته قابل توجه اینجاست که حین یک مسابقه، در این ویدیو می‌بینیم که بازیکن با یکی از شخصیت‌های حاضر در یک Meet Up (سیستم جدید برای کنترل مسابقاتی که برگزار می‌شوند)، شرطبندی می‌کند و حتی با وجود اینکه سوم می‌شود، به دلیل اینکه از بازیکن دیگر جلوتر بوده شرط را می‌برد. علاوه بر آن نیز می‌توان دید که در بازی، گرافیک ماشین‌ها فارق از انیمیشن‌های خاصی که دارند، واقع‌گرایانه طراحی شده‌اند. همچنین جدای از همه این موارد، دو مورد خاص در این ویدیو چند دقیقه‌ای دیده می‌شود که فوق‌العاده جالب و خاص هستند؛ اول اینکه شما می‌توانید در این گیم پلی بازی Need For Speed Unbound مردم را کنار خیابان‌های شهر ببینید! دوم هم اینکه خودرو شهروندان کنار جاده‌ها پارک شده‌اند و چنین چیزی را پیش‌تر در عناوین سری Need For Speed کمتر مشاهده کرده بودیم.

به هر حال تمامی این نکات هیجان را برای عرضه بازی Need For Speed Unbound در تاریخ ۸ آذر (۲۹ نوامبر) فوق‌العاده بالاتر می‌برند و می‌توان پس از تجربه نسخه اصلی، درباره پیشرفت‌ها و ضعف‌های آن نظر داد. این بازی برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس – اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا