برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آگهی استخدام جدید ناتی‌داگ ساخت یک بازی کاملا جدید را تایید می‌کند

یک بازی داستانی تک‌نفره جدید

آگهی استخدام جدید ناتی‌داگ ساخت یک بازی کاملا جدید را تایید می‌کند ۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
آگهی استخدام جدید ناتی‌داگ

آگهی استخدام جدید ناتی‌داگ تایید می‌کند این استودیو فرست پارتی شرکت سونی مشغول کار روی یک بازی داستاتی تک‌نفره کاملا جدید است.

در ابتدای هفته جاری بود که رئیس و مدیر بخش نوآوری استودیو ناتی‌داگ (Naughty Dog) یعنی نیل دراکمن (Neil Druckmann) در گفتگو با سونی اشاراتی به پروژه جدید این کمپانی داشت که می‌تواند درک عمومی موجود از بازی‌های ویدئویی را از نو تعریف نماید و پلی میان شکاف موجود بین افراد گیمر و افراد غیرگیمر ایجاد کند. اگرچه دراکمن جزئیات بیشتری در خصوص پروژه بعدی این استودیو ارائه نکرد اما ایشان از این بازی به عنوان یکی دیگر از پروژه‌های رویایی خود یاد کرد. اثری که می‌تواند هم یک فرنچایز کاملا جدید و هم اقتباسی جدید از مجموعه‌های موجود ناتی‌داگ باشد.

با این حال اخیرا چندین آگهی استخدام در وبسایت رسمی ناتی‌داگ درج شده که شامل یک طراح کانسپت محیط باتجربه می‌شود تا کمک کند محیط و موارد مرتبط به آن در پروژه بعدی این استودیو توسعه پیدا کند. خلاصه این آگهی شغلی بیان می‌دارد استودیو مورد بحث مشغول کار روی یک بازی داستانی تک‌نفره کاملا جدید است. توضیحی که در سایر آگهی‌های استخدام اخیر این کمپانی نیز دیده می‌شود.

با این حال بخش خلاصه این آگهی شغلی به مانند موارد قبلی است که در این آگهی نیز درج شده با این تفاوت که تا پیش از هفته جاری، بیان می‎‌داشت این توسعه دهنده به جای یک پروژه جدید، مشغول توسعه نسخه رایانه‌های شخصی بازی The Last of Us است.

تا حد زیادی می‌توان مطمئن بود که این آگهی استخدام جدید ناتی‌داگ ساخت یک پروژه کاملا جدید را مورد تایید قرار می‌دهد. این استودیو در چند سال اخیر تنها به ساخت نسخه‌های بهبودیافته یا نسخه رایانه‌های شخصی بازی‌های قبلی خود مشغول بوده است. آخرین بازی جدیدی که این کمپانی توسعه داد و توسط سونی منتشر شد به بازی The Last of Us Part 2 اشاره داشت که در سال 2020 در دسترس قرار گرفت. از همین رو انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک شاهد رونمایی از این پروژه جدید باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments