آگهی استخدام ناتی ‌داگ به ساخت یک بازی تک‌نفره برای نسل آینده اشاره می‌کند

یک اثر اکشن ماجراجویی برای پلی‌استیشن 5؟

ناتی ‌داگ

آگهی شغلی‌ای که توسط استودیوی بازی‌سازی ناتی داگ (Naughty Dog) منتشر شده، از استخدام نیروهای جدیدی برای ساخت یک بازی تک نفره‌ی نسل نهمی خبر می‌دهد.

هنوز مدت زیادی از عرضه‌ی The Last of Us Part II نمی‌گذرد، اما به‌نظر می‌رسد توسعه ‌دهندگان آن در فکر ساخت یک بازی جدید هستند. در قسمت استخدام سایت استودیوی ناتی داگ، آگهی‌ای قرار گرفته که در آن از فرصت شغلی برای تعدادی توسعه‌دهنده، نورپرداز و انیماتور خبر می‌دهد. آن‌چه توجه خیلی‌ها را به‌خود جلب کرده، اشاره‌ به استخدام فردی است که دارای مهارت‌هایی پیرامون کنسول‌های نسل آینده باشد.

بخشی از آگهی استخدام شرکت بازی‌سازی ناتی داگ، از نیاز این استودیو به استخدام فردی خبر می‌دهد که دارای مهارت “آنالیزهای گرافیکی نسل آینده، جمع‌آوری داده و اشکال‌زدایی ابزارهای مرتبط با گروه فناوری” باشد. در واقع هنوز به‌صورت رسمی اخباری از ساخت یک بازی توسط این استودیو منتشر نشده، اما طبق این آگهی به‌نظر می‌رسد ناتی‌ داگ برای ساخت یک بازی جدید برای پلتفرم پلی‌استین 5 از همین حالا برنامه‌ریزی کرده است.

نکته‌ی قابل توجه دیگر این آگهی آن است که در بخش دیگر آن نیاز استودیو به استخدام انیماتور برای گیم‌پلی و سیستم مبارزات Melee دیده می‌شود. در ادامه‌ی آن گفته شده آن‌ها به‌دنبال شخصی هستند که بتواند گیم‌پلی پیچیده‌تری، همانند سیستم مبارزات تن ‌به ‌تن را برای پروژه‌ی آینده‌ی آن‌ها طراحی کند. با استناد به این قسمت از آگهی، احتمالا بازی نسل بعدی ناتی ‌داگ در سبک اکشن ماجراجویی خواهد بود.

لازم به ذکر است The Last of Us Part 2 که آخرین اثر این استودیوی بازی‌سازی به‌شمار می‌رود، در تاریخ ۳۰ خرداد (مصادف با ۱۹ ژوئن) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه شده است. اخیرا کارگردان این عنوان، نیل دراکمن، درمورد ساخت قسمت سوم این بازی صحبت‌هایی کرده و گفته ممکن است اثر بعدی او The Last of Us Part III نام داشته باشد. اگر علاقه‌مند هستید که در مورد این انحصاری سونی بیشتر بدانید، می‌توانید نقد و بررسی The Last of Us 2 را در سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا