بازی بعدی ناتی داگ احتمالا در قرون وسطی جریان دارد

محصولی شبیه به Game of Thrones در انتظار طرفداران قرار دارد

بازی بعدی ناتی داگ

اگر گمانه‌زنی‌ها پیرامون کانسپت آرت‌های منتشر شده در فضای مجازی حقیقت داشته باشند، بازی بعدی ناتی داگ در قرون وسطی جریان دارد.

ناتی داگ اواسط سال گذشته‌ی میلادی The Last of Us Part II را به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 عرضه کرد. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، این بازی دنباله‌ای برای The Last of Us به شمار رفته و داستانش چند سال پس از اتفاقات نسخه‌ی اول رخ می‌دهند. الی حالا ۱۹ سال سن داشته و علی‌رغم سرد شدن رابطه‌اش با جوئل، به همراه او در کمپی بزرگ واقع در شهر جکسون زندگی می‌کند. زندگی نسبتا آرام آن‌ها دوام چندانی نداشته و به واسطه‌ی یک اتفاق تلخ به پایان می‌رسد. الی که صدمه‌ی روحی شدیدی دیده به دنبال انتقام است. از همین رو، یک ماجراجویی خطرناک را آغاز می‌کند.

در حالی که گروهی از کاربران فضای مجازی درگیر حواشیه‌ی The Last of Us Part II شده بودند، عده‌ای دیگر سعی داشتند پاسخ دو سوال بسیار مهم را بیابند: بازی بعدی ناتی داگ چه عنوانی خواهد بود؟ آیا خالقان آخرین ما یک آی‌پی جدید می‌سازند یا به سراغ نسخه‌ی تازه‌ی آنچارتد خواهند رفت؟ در همین حین، نیل دراکمن (Neil Druckmann) یکی از کارمندان ناتی داگ توییت نسبتا قابل‌توجهی را به اشتراک گذاشت. او فاش کرد تیم توسعه هم اکنون روی یک پروژه‌ی «بسیار جالب» کار می‌کند. اگرچه دراکمن از انتشار هر گونه جزئیات خودداری کرد اما ویژگی‌های محصول جدید استودیو احتمالا فاش شده است.

هیانگ نام (Hyoung Nam) یکی از آرتسیت‌های ناتی داگ است. او اواخر سال گذشته‌ی میلادی آرتورک‌های جدیدش را در وب سایت Artstation به اشتراک گذاشت. یکی از تصاویر، زنی جوان را نشان می‌دهد که روی لاشه‌ی موجودی شبیه به اژدها نشسته است. با در نظر گرفتن اینکه شمشیر آغشته به خون بوده، احتمال می‌رود زن مزبور یک جنگجو بوده و خودش آن موجود را کشته باشد. تصویر دوم زنی را نشان می‌دهد که نوع پوشش او شباهت زیادی به شمن‌باوران دارد. این دسته از افراد معتقد هستند به‌ وسیله‌ی ارتباط با ارواح می‌توان بیماری افراد را تشخیص داد و درمان کرد. آن‌ها همچنین مدعی هستد می‌توانند آینده را دیده یا در افراد مد نظر بیماری ایجاد کنند.

سومین تصویری که هیانگ نام در صفحه‌ی Artstation خود به اشتراک گذاشت، مانند دو آرتورک پیشین با محوریت یک زن است. لباسی که برای او در نظر گرفته شده و همچنین ظاهرش مورد خاصی را شامل نمی‌شود، جز اینکه چشمانش هپنوتیزم شده است. نکته‌ی جالب ماجرا به کپشن تصاویر مربوط می‌شود. طبق گفته‌ی نام، این آرتورک‌ها با الهام از یک بازی جدید طراحی شده‌اند. در ضمن، او در پایان جمله‌ی خود از یک ایموجی چشمک استفاده کرد؛ اقدامی که بحث زیادی را در میان کاربران فضای مجازی به وجود آورده است. گروهی معتقد هستند این آرتورک‌ها به بازی بعدی ناتی داگ تعلق دارند.

هیانگ نام، تمامی تصاویر را با لیبل The Women of North به اشتراک گذاشت. با در نظر گرفتن تصاویر و همچنین نام مد نظر، می‌توان گفت محصول جدید ناتی داگ در قرون وسطی جریان داشته و احتمالا ارتباط‌هایی با اسطوره‌شناسی نورث خواهد داشت. در پی موفقیت‌های God of War، اسطوره‌شناسی نورث مورد توجه توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی قرار گرفته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا