بازنشستگی رئیس استودیو ناتی داگ بعد از ۲۵ سال فعالیت

خداحافظ ایوان ولز!

رئیس استودیو ناتی داگ

ایوان ولز، یکی از رئیس های ناتی داگ بعد از ۲۵ سال فعالیت در این استودیو اعلام کرده که تا پایان سال جاری بازنشسته می‌شود.

ناتی داگ یکی از بهترین استودیوهای بازی‌سازی در جهان به شمار می‌رود که ساخت آثار ارزشمند و تاثیرگذاری از جمله سری آنچارتد و لست آو آس را در کارنامه درخشان خود دارد. بدون تردید، این موفقیت‌ها را باید مدیون تیم مدیریتی و رؤسای استودیو نظیر نیل دراکمن و ایوان ولز بود که با هدایت تیم، بازی‌های بی‌نظیری را توسعه داده‌اند.

در همین راستا، گویا ایوان ولز بعد از ۲۵ سال فعالیت در ناتی داگ، در نهایت تصمیم گرفته تا برای همیشه از این استودیو جدا شده و به فعالیت خود در حوزه ساخت بازی‌های ویدیویی پایان دهد. این مدیر خلاق به تازگی در پیامی خاطرنشان کرده که تا پایان سال جاری میلادی بازنشسته شده و دیگر در ناتی داگ فعالیت نخواهد کرد.

بهتر است بدانید که ایوان ولز در سال ۱۹۹۸ میلادی در ساخت بازی‌های مختلفی از جمله Crash Team Racing و Jak and Dexter نقش داشته است. او بعد از جدایی آقای جیسون رابین و اندی گوین از ناتی داگ در سال ۲۰۰۴ میلادی، به عنوان رئیس استودیو انتخاب شد. سپس، در سال ۲۰۲۰ میلادی بود که نیل دراکمن نیز به او پیوست و هر دو در کنار یکدیگر ریاست استودیو را برعهده داشتند.

حال با بازنشستگی آقای ایوان ولز در اواخر سال جاری میلادی، نیل دراکمن به تنهایی مدیریت استودیو را برعهده خواهد گرفت. این کارگردان خلاق در پیامی ضمن ابراز ناراحتی برای جدایی ولز، اعلام کرد که او بعد از فعالیت مستمر و ثمربخش در ناتی داگ، سزاوار بازنشستگی است تا از زندگی خود لذت ببرد.

ناگفته نماند که ناتی داگ در حال حاضر روی ساخت چند پروژه مختلف نظیر بازی چندنفره و آنلاین The Last of Us کار می‌کند. به علاوه، به نظر می‌رسد که این استودیو توسعه بازی The Last of Us Part 3 را نیز آغاز کرده است. بر اساس شایعه‌ها، داستان بازی بار دیگر روی الی تمرکز دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا