#مهسا_امینی

شایعه: بخش چند نفره‌ی بازی Modern Warfare 2 Remastered در دست توسعه است

چهار بازی Modern Warfare در آینده منتشر خواهد شد

شایعه: بخش چند نفره‌ی بازی Modern Warfare 2 Remastered در دست توسعه است نیکان صبوری ۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
بخش چند نفره‌ی بازی Modern Warfare 2 Remastered

طبق شایعات منتشر شده، بخش چند نفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered در دست توسعه بوده و شرکت اکتیویژن قسمت‌های بیشتری از این سری را تولید خواهد کرد.

همانطور که می‌دانید، چندی پیش بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered بعد از مدت‌ها شایعه و انتظار به صورت انحصار زمانی برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شد اما همانطور که از اسم بازی پیداست، این بازسازی تنها شامل بخش داستانی می‌شود و فاقد حالت چند نفره است.

حال طبق گفته‌های کاربری به نام TheGamingRevolution در توییتر، گزارش‌هایی از داخل شرکت بازیسازی اکتیویژن به دست او رسیده است. در این گزارش‌ها آمده که توسعه‌دهندگان همچنان در حال توسعه و آزمایش بخش چند نفره‌ی بازی Modern Warfare 2 Remastered هستند. TheGamingRevolution گفت:

منابع اطلاع می‌دهد که بخش چند نفره‌ی Modern Warfare 2 Remastered در حال توسعه بوده و همچنان سازندگان در حال تست آن هستند. به نظر من مدت طولانی آزمایش‌ها برای جلب رضایت طرفداران است.

او در ادامه دوباره تایید کرد که سازندگان سخت در تلاش هستند تا چیزی که جامعه‌ی طرفداران از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 انتظار دارند را برآورده کنند. در بخش دوم توییت‌ها، TheGamingRevolution می‌گوید که سازندگان قصد دارند تا چهار بازی دیگر از سری Modern Warfare تولید کنند که در هر کدام از آن‌ها داستان‌های یکی از شخصیت‌های کلیدی را بازگو می‌کند. او می‌گوید:

اکتیویژن ظاهرا در حال برنامه‌ریزی روی چهار بازی از سری Modern Warfare است که در هر کدام از آن‌ها بازیکن باید یکی از سوار‌های قیامت را شکست بدهند. همچنین قرار است در این بازی‌ها داستان‌های بیشتری از شخصیت‌های Sandman ،Ghost ،Soap و غیره بازگو شود.

این نمایی کامل از برنامه‌های این شرکت برای بازی‌های آینده است. در واقع آن‌ها نمی‌خواهند که شخصیت Sandman تنها در یک بازی باشند، آن‌ها می‌خواهند برای تمام شخصیت‌های اصلی، داستان طراحی و بازگو کنند.

چهار سوار قیامت در سری بازی‌های Modern Warfare به گروهی متشکل شده از چهار شخصیت منفی بازی گفته می‌شود. در Modern Warfare‌های اول تا سوم، شخصیت‌های Vladimir Makarov ،Khaled Al-Asad ،Victor Zakhaev و Imran Zakhaev جزو این گروه بودند که در روایت داستان، آن‌ها دنیا را به مرز نابودی کشاندند. حال با توجه به گفته‌های TheGamingRevolution، احتمال رویارویی با این شخصیت‌ها به شکل دیگر یا کاراکتر‌هایی نظیر آن‌ها، در بازی‌های آینده‌ی این سری وجود دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا