فصل اول بازی MultiVersus با تاخیر مواجه شد

بازی فوق محبوب MultiVersus بسیاری را نا امید کرد!

فصل اول بازی MultiVersus

در حالی که کاربران و منتقدین منتظر انتشار فصل اول بازی MultiVersus‌ در آینده نه چندان دور بودند، توسعه دهندگان این بازی با خبری بد از راه رسیده و از ما طلب صبر کردند. فصل اول بازی MultiVersus با تاخیر مواجه شد.

نسخه بتای بازی MultiVersus به تازگی منتشر شده و در حال حاضر میلیون‌ها کاربر این بازی را تجربه کرده و بسیاری از آن‌ها این عنوان را تحسین می‌کنند. با این حال اخبار نه چندان خوشایندی از این بازی به تازگی انتشار یافته است. فصل اول بازی MultiVersus تا تاریخی نا مشخص تاخیر خورد.

استودیو توسعه دهنده بازی MultiVersus امروز از تاخیر فصل اول بازی خود خبر داد که بسیاری را ناامید کرد و همچنین به معنای انتشار نیافتن شخصیت مورتی (Morty) در این بازی است. تیم توسعه دهنده بازی MultiVersus طی توییتی نوشت:

تشکری ویژه از تمام کسانی که MultiVersus بازی می‌کنند داریم. تماشای این میزان از کاربر در نسخه بتای بازی بسیار شگفت آور بوده و تنها آغاز راه ما است. ما می‌خواهیم شما را مطلع بسازیم که فصل اول بازی MultiVersus و انتشار شخصیت مورتی با تاخیر مواجه شده‌اند. ما می‌دانیم که این اطلاعیه برای برخی نا امید کننده بوده و همچنین می‌خواهیم بدانید که ما به انتشار محتوای بدون مشکل و دلپذیر برای کاربران متعهد هستیم. ما در اسرع وقت اطلاعات جدید فصل اول بازی MultiVersus را در اختیار شما قرار می‌دهیم. از صبر و علاقه شما به این بازی تشکر می‌کنیم.

ما امید داریم که توسعه و انتشار فصل اول بازی MultiVersus هرچه سریع‌تر به پایان رسیده تا بتوانیم محتوای جدید این عنوان دوست داشتنی را تجربه کنیم. نظر شما درباره بازی MultiVersus چیست؟ آیا این بازی توانسته شما را راضی کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا