برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا شاهد حضور کیتانا در بازی MultiVersus خواهیم بود؟

نظر توسعه دهندگان مورتال کامبت برای همکاری مثبت است، اما ...!

آیا شاهد حضور کیتانا در بازی MultiVersus خواهیم بود؟ ۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
حضور کیتانا در بازی MultiVersus

این روزها بازی رایگان MultiVersus طرفداران بسیار را به خود اختصاص داده و از آنجایی که این عنوان و سری بازی مورتال کامبت تحت اختیار شرکتی واحد هستند، ممکن است شاهد شخصیت‌های جالبی در این بازی باشیم. طرفداران خواهان حضور کیتانا در بازی MultiVersus هستند.

بازی MultiVersus یکی از جدیدترین بازی‌های پلتفرمر کراس اور بوده که شخصیت‌های آن فهرستی طویل از شخصیت‌های معروف و دوست داشتنی تحت اختیار شرکت برادران وارنر هستند. از جمله شخصیت‌های این بازی می‌توان به تام و جری، شخصیت‌های لونی تونز، شخصیت‌های کمیک‌های دی سی و شخصیت‌های Steven Universe اشاره داشت و طی زمان، شخصیت‌های بیشتری به این بازی افزوده خواهد شد.

برخی از شخصیت‌هایی که در آینده شاهد حضورشان خواهیم بود لبران جیمز (LeBron James) بسکتبالیست معروف حاضر در Space Jam 2 و ریک و مورتی در فصل اول بازی طی ماه آگوست سال جاری هستند. باید گفت که ما انتظار افزوده شدن تعداد قابل توجهی از شخصیت‌ها را داشته و از جمله آن‌ها می‌توان به شخصیت‌های سری بازی مبارزه‌ای محبوب تحت اختیار برادران وارنر، یعنی Mortal Kombat اشاره داشت.

بسیاری باور دارند که حضور شخصیت‌های سری بازی مورتال کامبت در بازی MultiVersus بسیار محتمل بوده و ما باور داریم که به شدت جذاب خواهد بود. در کنار جلوه‌های بصری دوست داشتنی این بازی، مبارزه میان شخصیتی چون اسکورپیون (Scorpion) و شگی (Shaggy) می‌تواند برای هر کسی سرگرم کننده باشد. نینجاهای آبی و زرد دنیای مورتال کامبت یعنی اسکورپیون و ساب زیرو (Sub-Zero) در میان شخصیت‌هایی هستند که کاربران بیش از هر شخصیت دیگری خواستار حضورشان در MultiVersus هستند. در همین راستا، کاربری خلاق شاهزاده کیتانا (Kitana) از دنیای مورتال کامبت را با سلیقه زیبای خود در بازی MultiVersus قرار داده که تماشای او در این بازی خالی از لطف نیست.

این فن آرت زیبا توسط شخصی با نام Fezat در شبکه توییتر طراحی شده و نشان دهنده شخصیت کیتانا از بازی مورتال کامبت با شمایل بازی MultiVersus است. طراحی این شخصیت به شدت الهام گرفته از بازی Mortal Kombat 11 بوده و این موضوع را می‌توان از مو و سپر کیتانا متوجه شد. طراحی این شخصیت با شمایل بازی MultiVersus در حقیقت درخواستی برای عرضه این شخصیت در این بازی محسوب شده و یکی از سازندگان بازی مورتال کامبت یعنی تونی هاین (Tony Huynh) نیز این فن آرت را تحسین کرده است.

آقای هاین همانطور که گفته شد این فن آرت را تحسین کرده، با این حال در ادامه اشاره داشته که قول افزوده شدن این شخصیت به بازی MultiVersus را نمی‌دهد. نظر مثبت هاین، سبب جلب نظر دیگر کاربران شده و بسیاری باور دارند که فن آرت منتشر شده به دید و نظر طراحان بازی Mortal Kombat و MultiVersus نزدیک است. همانطور که اشاره شد هاین در پایان اشاره داشت که قول حضور این شخصیت در بازی MultiVersus را نداده، یعنی در کنار هم جهت بودن توسعه دهندگان و کاربران، ممکن است شاهد حضور شخصیت‌های بازی Mortal Kombat در بازی MultiVersus نباشیم!

در زمان انتشار این مطلب، هیچ خبر رسمی مبنی بر انتشار شخصیت‌های بازی Mortal Kombat‌ در بازی رایگان MultiVersus منتشر نشده، با این حال شایعات اخیر خبر از افزوده شدن ساب زیرو و اسکورپیون به این بازی را می‌دهند. بسیاری از کاربران باور دارند که سری بازی مورتال کامبت، فرصتی بزرگ را در صورت حضور پیدا نکردن در MultiVersus از دست داده و باور دارند این بازی باید به طور مستقیم با MutliVersus همکاری کند.

بازی MultiVersus‌ در حال حاضر به طور رایگان برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره حضور شخصیت‌های سری بازی مورتال کامبت، به خصوص شخصیت کیتانا در بازی MultiVersus چیست؟ به نظر شما این دو عنوان دوست داشتنی تحت اختیار برادران وارنر با یکدیگر همکاری می‌کنند؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments