1%
  • 0/10

اولین تصاویر Multiversus بازی جدید و رایگان وارنر لو رفت

حضور شخصیت‌های دنیای دی‌سی، هری پاتر، ریک و مورتی و غیره!

اولین تصاویر Multiversus بازی جدید و رایگان وارنر لو رفت ۰ ۱۰ آبان ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
اولین تصاویر Multiversus

یکی از کاربران دیسکورد ساعاتی قبل اولین تصاویر Multiversus و اطلاعاتی پیرامون گیم پلی آن را با دیگران به اشتراک گذاشت.

بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر به واسطه مورتال کمبت و اینجاستیس یکی از موفق‌ترین ناشران در زمینه بازی‌های مبارزه‌ای است. مورتال کمبت نام بسیار مشهوری برای گیمرهای جدید و قدیمی بوده و آخرین نسخه‌اش در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شد. Mortal Kombat 11 نه تنها بازخوردهای مثبتی را دریافت کرد، بلکه عملکرد تجاری بسیار خوبی داشت. آخرین نسخه اینجاستیس هم تحت عنوان Injustice 2 شناخته می‌شود که سال ۲۰۱۷ به بازار آمد و انتظارات سازندگان و ناشر خود را برآورده کرد. از آنجایی که مورتال کامبت و اینجاستیس عناوین خشونت‌آمیزی محسوب می‌شوند، وارنر ظاهرا مشغول ساخت یک بازی مبارزه‌ای جدید است تا بتواند طیف گسترده‌تری از مخاطبان را جذب کند.

خوان دبیدما (Juan Debiedma) که با نام Hungrybox هم شناخته می‌شود، یکی از بازیکنان حرفه‌ای Super Smash Bros است. او حدودا یک هفته پیش مدعی شد بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر روی یک بازی مبارزه‌ای جدید به نام Multiversus کار می‌کند. دبیدما در رشته توییت خود تاکید داشت عنوان مزبور کاملا رایگان بوده و کاراکترهای مشهور فرنچایزهای مشهور وارنر در آن قابل‌انتخاب خواهند بود. از شخصیت‌هایی که دبیدما اشاره کرد، می‌توان بتمن، هارلی کویین، سوپرمن، واندر وومن، گندالف، ریک، تام و جری را نام برد.

یکی از کاربران دیسکورد اخیرا اولین تصاویر Multiversus و اطلاعاتی پیرامون گیم پلی آن را به اشتراک گذاشته است. با توجه به عکس‌ها، این بازی دارای استیج‌های مختلفی خواهد بود که دو موردشان برگرفته از Tree House (سریال Adventure Time) و Get Schwifty (سریالRick and Morty) هستند. فرد افشاگر همچنین مدعی شده یکی دیگر از استیج‌ها با الهام از Bat Cave (غار بتمن) طراحی شده است. او اضافه کرد هر استیج در حال حاضر چندین نسخه مختلف دارد اما فقط یک نسخه از هر استیج به محصول نهایی راه می‌یابد. اینطور که به نظر می‌رسد، سازندگان نسخه‌های مختلف یک استیج طراحی کرده‌اند تا بتوانند بهترین گزینه را پس از بررسی‌های متعدد انتخاب کنند.

کاربر دیسکورد در بخش دیگری از متن خود نوشت برخی از کاراکترهای قابل‌انتخاب Multiversus دارای نسخه‌های مختلفی هستند؛ او برای مثال به سوپرمن اشاره کرد که در بازی دو نسخه دارد: نسخه اول، همان ابرقهرمانی است که می‌شناسیم؛ نسخه دومش هم بیزارو نام دارد. بیزارو در کمیک‌ها کلون کلارک است که توسط لکس لوثر ساخته شد. مثال دیگر، تام و جری است که نسخه دزد دریایی‌شان هم قابل‌انتخاب خواهد بود. طبق گفته افشاگر، تفاوت‌های نسخه‌های مختلف یک کاراکتر به ظاهر خلاصه شده و قابلیت‌ها را در برنمی‌گیرد.

طبق گفته افشاگر، ریک در Multiversus می‌تواند از سلاح مخصوصش برای ایجاد پورتال استفاده کند. پورتال‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تنها متحدان می‌توانند وارد آن شوند. ریک همچنین یک قابلیت ویژه دارد که دشمن را به نسخه نوزادش تبدیل می‌کند. کاربر دیسکورد در ادامه گفت گفت نحوه عملکرد تام و جری به روزالینا و لوکا شباهت دارد. در نتیجه، شخصیت‌های مستقلی نبوده و با همکاری هم به دشمنان ضربه وارد می‌کنند. افشاگر برای شفاف‌‎سازی بیشتر از یک مثال اشاره کرد. او گفت در یکی از ضربات جری حکم یک توپ را داشته و تام او را به واسطه راکت به سمت دشمن پرتاب می‌کند.

Multiversus نخستین باری نیست که وارنر آی‌پی‌های خود را با یکدیگر ترکیب کرده و محصولی جدید می‌سازد. آن‌ها قبلا چنین سیاستی را در Lego Dimensions اتخاذ کرده بودند. این بازی کاراکترهای بتمن، هری پاتر، اسکوبی دو، ارباب حلقه‌ها و چند مورد دیگر را در خود جای داده است.

با در نظر گرفتن حجم اطلاعاتی که لو رفته، انتظار می‌رود بخش سرگرمی‌های تعاملی وارنر در آینده‌ای نزدیک رسما از Multiversus رونمایی کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments