#مهسا_امینی

شایعه: ریک سانچز یکی از شخصیت‌های بازی جدید و رایگان برادران وارنر است!

بازی رایگان Multiversus در دست توسعه است

شایعات بازی Multiversus

طبق شایعات جدیدترین بازی مبارزه‌ای برادران وارنر در دست توسعه بوده و باید گفت به‌نظر ما عنوانی جذاب در دست توسعه است که می‌تواند مخاطبین بسیاری را جذب خود کند.

شایعات بسیاری طی روزهای اخیر پیرامون بازی بعدی سبک مبارزه‌ای استودیو برادران وارنر شکل گرفته است. طبق این شایعات ما با عنوانی رایگان با نام Multiversus روبه‌رو هستیم. در ادامه این شایعات اشاره شده که گیم‌پلی و ویژگی‌های این بازی برگرفته از عنوان محبوب Super Smash Bros’. بوده و شخصیت‌هایی مهم از دنیای برادران وارنر مثل شگی از سری Scooby Doo، تام و جری، بتمن و بسیاری دیگر در این بازی مبارزه‌ای حضور خواهند داشت. بدون شک ترکیب این شخصیت‌ها در نگاه اول خیلی عجیب به‌نظر می‌رسد، بااین حال شایعات تازه‌ای از طرف شخصی که اصلا انتظارش را نداشتیم انتشار یافته و سعی دارد داستان این بازی را برای ما روشن‌تر کند.

صفحه انتخاب شخصیت بازی Multiversus
صفحه انتخاب شخصیت بازی Multiversus

خوان دبیدما (Juan Debiedma) که با نام Hungrybox شناخته می‌شود، یکی از بازیکنان مسابقات جهانی Super Smash Bros’. بوده و ادعا دارد طی روزهای اخیر اطلاعاتی محرمانه درباره بازی Multiversus از طرف چندین منبع به دست او رسیده و همه آن‌ها دقیقا درباره یک موضوع صحبت کرده‌اند.او در ادامه اشاره داشت که بازی به‌طور کامل رایگان خواهد بود و شخصیت‌هایی چون بتمن و حتی ریک سانچز از سریال Rick and Morty در آن حضور خواهند داشت. او برای اثبات ادعای خود چندین عکس و یک ویدیو را در شبکه یوتیوب منتشر کرد که به دلیل حفظ قانون کپی‌رایت برای برادران وارنر حذف شد.

در کنار بتمن و ریک، ما شاهد فین از انیمیشن Adventure Time، هارلی کویین، واندر وومن، سوپر من، باگز بانی، گندالف از سری The Lord of the Rings و همینطور استفن از انیمیشن Stephen Universe و چندین شخصیت جدید خواهیم بود. مثل همیشه این خبر در حد شایعه بوده و نباید به آن اعتماد کرد، بااین حال اینگونه به‌نظر می‌رسد که Multiversus حقیقت داشته و باید منتظر انتشار اخبار رسمی از این بازی باشیم. نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا باید منتظر کوچ کردن طرفداران Mortal Kombat و Tekken به این بازی باشیم؟ نظرات خود را با ما به انتشار بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا