#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید سریال Ms. Marvel منتشر شد + زیرنویس فارسی

آرزویی که به واقعیت تبدیل شده

تریلر جدید سریال Ms. Marvel منتشر شده و از دقدقه‌‌‌های ابرقهرمان جوان مارول می‌گوید. کامالا خان (Kamala Khan‍‍‍) یا همان میس‌ مارول دختری پاکستانی است که در رویاهای خود آرزوی ابرقهرمان‌ بودن را در سر می‌پروراند، او علاقه شدیدی به کاپیتان مارول دارد، تا حدی که در این تریلر می‌بینیم او لباسی شبیه به لباس کاپیتان مارول به تن می‌کند و سعی دارد تا شبیه به او به نظر برسد. 

سریال میس مارول هفتمین سریال اورجینال دنیای سینمایی مارول خواهد بود که از دیزنی پلاس منتشر می‌شود و داستان اختصاصی یک قهرمان تازه‌وارد را روایت می‌کند که به عنوان اولین ابرقهرمان مسلمان دنیای کمیک های مارول شناخته می‌شود. تقریبا از سال گذشته خبر ساخت این سریال منتشر شد و تاریخ انتشار آن بنا به همه‌گیری ویروس کرونا با تاخیر مواجه شد و اکنون این اثر در آینده‌ای نزدیک توسط سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر خواهد شد. 

تریلر جدید سریال Ms. Marvel

در سریال مورد انتظار استودیو مارول که به نظر می رسد داستان آن بعد از اتفاقات بیلیپ روایت می‌شود، ایمان ولانی (Iman Vellani) نقش این شخصیت را در سریال مذکور بازی خواهد کرد و به نظر می‌رسد که ایفای این نقش برای او بسیار هیجان‌انگیز بوده است. تا حدی که به رسانه‌ها گفته از دیدن خود در دنیای سینمای مارول و روی پرده سینما بسیار باری او عجیب و غیر قابل هضم بوده است. 

تریلر جدید سریال Ms. Marvel صحنه‌های بسیار هیجان‌انگیزی را نشان می‌دهد که در آن می‌بینیم، کامالا با استفاده از یک مچ‌بند قدیمی که به خانواده او تعلق داشته و ظاهرا دارای قدرت خاصی است، به نیروهایی دست می‌یابد که در نهایت او را به ابرقهرمانی تبدیل کرده که قابلیت دگرپیکری پیدا می‌گند. 

سریال میس مارول در تاریخ ۱۸ خرداد ماه برابر با ۸ ژوئن منتشر خواهد شد  و داستان قهرمان نوجوان مارول را به تصویر خواهد کشید. 


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا