برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تریلر جدید فیلم Mortal Kombat 2021 هفت دقیقه از مبارزه اسکورپین را نشان می‌دهد!

بی هان شخصیت منفی فیلم خواهد بود

تریلر جدید فیلم Mortal Kombat 2021 هفت دقیقه از مبارزه اسکورپین را نشان می‌دهد! ۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ سینمای جهان کپی لینک

در تریلر جدید فیلم Mortal Kombat 2021 می‌توانید ۷ دقیقه ابتدای این اثر سینمایی را مشاهده کنید که در آن اسکورپین و ساب زیرو با یکدیگر رو به رو شده و مرکزیت رقابت آن‌ها در جریان اصلی داستان نشان داده می‌شود.

در سری بازی‌های Mortal Kombat همیشه چند شخصیت اصلی مورد توجه طرفداران قرار داشته‌اند و عملا در همه عناوین آن ظاهر شده‌اند. مانند لو کنگ (Liu Kang)، کونگ لائو (Kung Lao) یا سونیا بلید (Sonya Blade) که همگی از اولین نسخه‌های بازی حضور داشته‌اند. با این وجود دو کاراکتر اسکورپین (Scorpion) و ساب زیرو (Sub Zero) همیشه داستانی متفاوت و جذاب از رقابت آتش و یخ در این سری را نشان داده‌اند که دشمنی آن‌ها ریشه تاریکی دارد.

با این حال در تریلر جدید فیلم Mortal Kombat 2021 می‌توان دید که نحوه شروع دشمنی این دو کاراکتر به حالتی تقریبا متفاوت از آنچه که در بازی دیده بودیم نشان داده می‌شود. در این روایت جدید، ظاهرا بی هان (Bi-Han) همان کسی است که خانواده هانزو هاساشی (Hanzo Hasashi) را به قتل می‌رساند و او نیز برای انتقام به او حمله می‌کند. این در حالی است که در داستان بازی، بی هان گناهی در کشته شدن خانواده هانزو نداشته و جادوگری به نام کوانچی (Quan Chi) این کار را انجام می‌دهد تا دو قبیله شیرای رایو (Shirai Ryu) و لین کوی (Lin Kuei) را به جان یکدیگر بیندازد.

به هر حال ممکن است که با پیشرفت داستان از رازهای بسیاری پرده‌برداری شود، اما یک نکته قابل توجه درباره کاراکتر ساب زیرو در این فیلم، داشتن قدرت‌های ابر انسانی مانند ساختن یخ است که در همان ابتدا همراه خود دارد. به هر حال پیش از دشمنی ساب زیرو و هانزو هاساشی، آن‌ها انسان‌های عادی بودند و قدرت ماورای بشر نداشتند.

همچنین شخصیت اسکورپین در فیلم Mortal Kombat 2021 که در این تریلر ۷ دقیقه‌ای در قالب یک انسان عادی دیده می‌شود، از سلاح معروف Kunai استفاده می‌کند که طرفداران سری بازی این اثر سینمایی به خوبی  آن را می‌شناسند. با این حال جالب است بدانید که این تیغه در ابتدا فیلم صرفا برای باغبانی و کشاورزی مورد استفاده اعضای قبیله شیرای رایو قرار گرفت و بعد از اتفاقی ناگهانی هانزو آن را به یک طناب گره زد تا سلاح معروف خود را بسازد.

فیلم Mortal Kombat 2021 در روز جمعه ۳ اردیبهشت ماه (۲۳ آوریل) در سینماهای سراسر جهان اکران شده و برای افرادی که قصد دیدن آن در خانه را داشته باشند، از شبکه استریم HBO Max در دسترس خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments